На сторінці «Поступу» на Фейсбуці ми отримали цікавий коментар до однієї з наших публікацій щодо мітингів та необхідності участі в них. Вирішили його опублікувати.

 

«Сьогодні витрачати час та енергію на хаотичні мітинг "проти...." не варто. Бо це просто випуск пари і не більше. А також не варто реагувати на заклики типу "наших б'ють..".
Єдине, що сьогодні треба робити - працювати об'єднавшись в потужну громадянську силу, що має власну передову ідеологію саме направлену на зміну існуючої системи влади, і планомірно рухається до своєї мети. Це самий важкий і довгий шлях, але правильний. 

Коментар:

Олександр Яцюк Таке враження, що “Поступ” працює на олігархічну систему: «не треба мітингів, треба довго працювати». Це так вигідно ПОПу і його братві! Це так по азарівськи: «не треба скиглити, треба брати лопату і копати». 

Сергій Летягін Никуда вы без мирных протестов не денетесь! 

Пояснення:

Олександр Черниш Ви не зовсім вірно зрозуміти проти чого саме ми. Ми проти протестів, що не несуть нічого нового. "проти Луценка, проти Порошенка, проти поганих доріг, за литовські номери..." Нічого ці протести не дадуть! Замість Луценка чи Порошенка прийде інший представник олігархії. А від кращих доріг (якщо пощастить) чи литовських номерів жити краще ми не станемо. Нічого не зміниться. Ми за протести за системні зміни! А не за зміну облич. І ці протести ми будемо організовувати)

Твердохліб Максим  Ми ніколи і ніде не казали, що ми проти мітингів. Мітинг — це інструмент. Сказати, що ми проти мітингу — це так само, якщо сказати, ми проти молотка. Молоток — це також інструмент, щоб забивати цвяхи. І мітинг — це також інструмент. Але не для того, щоб забивати цвяхи, а для того, щоб якось впливати на суспільство. Вплив може бути по різних причинах і з різною метою. Якщо мета — "звернути увагу олігархічної влади на щось", то це дурна мета. Бо олігархічна влада чхала на всі ці звернення уваги. Якщо мета — передвиборча агітація, — то її проводять ті, хто йде на вибори. Ми завжди робимо мітинги і приймаємо участь в них, коли розуміємо, для чого вони робляться.