Є в нашому суспільстві дуже поширена думка, що займатись політикою небезпечно. Мовляв репресують і прізвища не згадають. Можливо навіть посадять в спеціальні окремі табори для таких розумників, що проти течії гребуть. Але ця думка до смішного хибна і я зараз це доведу!

По-перше, нема кращого способу зробити громадського діяча відомішим, ніж застосувати до нього якісь агресивні дії. Сфабрикувати кримінальну справу, тиснути на рідних і близьких, або, на кінець, фізично знищити... Це зробить політичну фігуру кратно яскравішою і привабливішою! Ви ж певно помітили, що поки політик в тюрмі, його рейтинг росте, хоча він нічого й не робить. Вбитий політик взагалі перетворюється на національного героя! Згадайте як потрапили до парламенту Надія Савченко та "козак" Гаврилюк. Згадайте отруєння Ющенка та відсидку Тимошенко. І таких прикладів лише в українській сучасній історії безліч! Саме тому пана Саакашвілі напрочуд м'якенько депортували до дружньої йому країни, хоча могли запросто здати на Батьківщину, де він перебуває в розшуку. Репресувати опонентів - вкрай нерозумна тактика, і всі в політиці це знають як той факт, що земля кругла.

По-друге, якщо діяти від імені організації, тобто певного колективу, то і відповідальність буде колективна. Піддавати репресіям організовану групу людей не тільки не вигідно, але і складно!  І чим більша організація, тим складніше на неї тиснути. Якщо ж з метою залякування відокремити єдиного активіста групи, чи навіть її ватажка, то це дасть абсолютно зворотній ефект.  Це тільки зміцнить організовану групу і надихне їх на подальшу боротьбу. І по-третє, здоровий глузд і логіка диктує більш дешевий, швидкий, дієвий і гуманний варіант впливу на політичних опонентів. А саме дипломатичні ігри з поступовим розкладанням організації з середини методом підкупу та ідеологічної диверсії. Тут звісно все залежить від міцності політичної волі та банальної совісті. І в гіршому випадку ви станете трохи більш багатим і менш амбіційним, але ваша анатомія чи свобода пересування не постраждають.

Якщо ж цей варіант не спрацює, почнеться довга медіавійна з горами компромату, політичними закидами, дебатами та всім іншим в тому ж дусі. От до цього дійсно слід бути готовими всім, хто хоче стати політичним активістом і міняти країну на краще! Шлях до великого не буває легким, але ті, хто перебільшують його небезпеку - просто шукають відмазку, щоб нічого не робити. Тож не шукайте небезпеки там де її нема! І ставайте до боротьби за Велику Україну!