Міць та здоров'я нації залежать від правильної організації сім'ї, бо ж нація складається не з чого іншого, як з таких національних клітин, як сім'я. Держава — це громадяни. А громадяни куються в сім’ї. І якість майбутніх громадян прямо залежить від того, які сімейні цінності сповідувала сім’я.

В дитячому віці закладаються основи, які формують духовне і фізичне обличчя майбутньої дорослої людини-громадянина.  Це, насамперед, повага до інших людей, закладення норм моралі, патріотизму, способу життя... Таким чином, поняття сім’ї не обмежується лише рамками подружнього життя. Воно суттєво ширше і значно важливіше ніж здається.

Патріотом можна стати лише в патріотичній сім’ї (виключення, звісно, бувають, але їх небагато). А здоровий патріотизм дає здорове національне життя і творить велику Державу. Таким чином, міцна сім’я є основою суспільства та відіграє важливу роль в будівництві Батьківщини.

Але не лише патріотизм передається в сім’ї.  Творча взаємодія одного покоління з іншим, вплив особистості на особистість, порозуміння між поколіннями... Це лише невелика частка того, що єднає, вдосконалює та виділяє один народ з поміж інших. А Держава повинна шанувати сім’ю, поважати її права та зважати на її потреби. І саме такою країною повинна стати Велика Україна, яка буде побудована на основі Громадянської республіки. А міцна сім’я — це необхідна умова побудови здорового суспільства, яке і побудує Велику Україну.

Саме зараз, як ніколи, необхідно піднімати питання, щодо збереження традиційних сімейних цінностей, тому що йде наступ на ці цінності. Одностатеві шлюби, ювенальна юстиція і т.п., які зараз культивуються в країні, мають на меті зруйнувати інститут сім'ї в Україні. Останні події у Європі, саме у Франції, де демонстрація протесту громадян проти одностатевих шлюбів переросла у безлади, у черговий раз примушують серйозно замислитися про те, чому європейські уряди, незважаючи на очевидний опір населення, так благоволять одностатевій любові? Сім з 12 країн, в яких дозволені одностатеві шлюби, знаходяться в Європі. В США, які підтримують ЛГБТ-співтовариства по всьому світу, одностатеві шлюби дозволені всього... у 12 штатах з 50. А більш ніж в половині штатів просто заборонені, тому що населення з традиційними поглядами на любов і шлюб їх не підтримують.

Кому це вигідно? Хто лобіює і ЛГБТ, і пропаганду, і наукову підтримку цієї патології, або якщо хочете, — девіації? Європейські та загальносвітові прибутки і від порно, і від організації сексуального життя осіб з нетрадиційною орієнтацією неспинно зростають. Перш за все, прибутки гігантських корпорацій: кіно, видавничі доми, одяг, дизайн і так далі. Не дарма ринок для геїв і лесбіянок називають  «ринком мрії». Зрозуміло, чим більше країн охоплює цей ринок — тим більше їх заробітки.

Тому громадяни України повинні протистояти та не заохочувати поширення цієї примхи, оскільки це шкодить навіть не тільки моральному здоров'ю нашого суспільства, а й демографії країни.

Держава повинна оберігати сімейні устої, а сім'я, виховуючи дітей, творити громадян і саму державу. Тому, допоки самі громадяни не візьмуть відповідальність за побудову власної родини та держави, ніхто за них це не зробить.