Для більш легкого сприйняття нашого руху ми сформували на підставі Доктрини основні гасла-завдання, які необхідно виконати громадянському урядові.

 1. Стань господарем своєї держави. Уся влада Громадянам. Україна — це Громадяни.
 2. Україною керують Громадяни особисто або через делегатів. Будь-який делегат змінюється просто й швидко, за волею Громадян.
 3. Олігархія, як породження демократичної системи, має бути ліквідована. Влада — інструмент створення Великої України. Використання її не за призначенням є тяжким злочином.
 4. Земля та надра — у власність Громадян. Кожен Громадянин має право на частку скарбу нації.
 5. Разом з ефективною накопичувальною пенсійною системою діє державне забезпечення майбутнього кожного Громадянина, що присвятив своє життя службі Україні.
 6. Україна є могутньою військовою державою. Необхідне повернення ядерної зброї. Будь-яка країна, яка зазіхатиме на українські території, має розуміти, який відпір її чекає.
 7. Діючі правоохоронні органи, які повністю себе дискредитували, ліквідовуються. На їх місці створюються нові правоохоронні органи, що відповідають потребам Громадян. Отже, правоохоронні органи контролюються Громадянами та працюють на Громадян.
 8. Малий та середній бізнес звільнений від втручання держави, якщо він сплачує податки та не порушує Закон. Підприємець має думати про розвиток своєї справи, а не про захист від рекету держави. Податкова система має бути такою, щоб людина могла її зрозуміти протягом години.
 9. Міцна сім’я — міцна держава. Відновлюється та зміцнюється інститут сім’ї.
 10. Всі втрачені українські території повертаються. Той, хто зазіхнув на територіальну цілісність України, є ворогом.
 11. Державна політика орієнтується на середній клас. Середній клас - це основа і опора сучасного суспільства.
 12. В судах має встановлюватися справедливість, а не законність. Справедливість має бути законною, а закон — справедливим. Якщо закон несправедливий, то він є нікчемним і не має виконуватися.
 13. Корупція ліквідовується за будь-яку ціну. Якщо протягом шести місяців корупція не ліквідовується, то або влада в ній зацікавлена, або в країні влада відсутня.
 14. Наша єдина мета — побудова Великої України. Іншої мети нема і не може бути.