1. Великий відсоток (десь до 30%) це люмпенізована особа, яка не здатна думати власною головою. Вона завжди цікавиться, що скажуть по зомбоящику або напишуть на Фейсбук. Вона вірить знову і знову, а її "мають" знову і знову. Такі люди чомусь вважають, що їм обовязково хтось і щось має зробити хороше та зробить обовязково, треба лише почекати трохи і потерпіти. 

З таким електоратом працює активно олігархія і бореться за нього. Поступ не робить ставку на такий електорат, бо у олігархів зажди буде більше грошей.

2. Дуже великий відсоток (десь до 60%, назвемо його середній клас) – це особи, які мають мозок, але не знають що з ним робити. Ці громадяни часто або взагалі нікому не вірять, або глибоко переконані, що вони все знають і їх не треба вчити як жити. Вони думають, що все розуміють. Вони часто нічого не роблять, бо вважають, що все даремно, що треба шукати чесних патріотів, які врятують Україну.

Поступ робить ставку саме на таких громадян. Але є багато складнощів у роботі. Такі люди часто мають купу стереотипів, які важко вибити з голови. Але Поступ працює з ними індивідуально, пояснює і ще раз пояснює. І рано чи пізно 10% таких громадян точно зрозуміють і підтримають шлях Поступа, рано чи пізно 1% приєднається до його команди.
От із цими "маленькими" відсотками ми і побудуємо нову країну – Велику Україну..

Не віриш? Вірити треба в Бога.

А віра в перемогу Поступа з’явиться, коли людина починає чітко розуміти, що робиться і для чого та має необхідні знання для цього.