Продолжение публикаций результатов опроса по поводу уплаты дополнительных взносов.

Каждому поступовцу было задано два вопроса: «Почему в организации те, которые дают дополнительные взносы, их дают, а те, которые не дают, их не дают?». Приводим вам один из таких «интересных» ответов:

«Небольшие взносы (типа 100 грн.) — это больше показуха, чем помощь организации (это деньги "на бумагу"), платить же серьезные деньги (несколько десятков тысяч долларов) — в этом в настоящее время нет смысла, т.к. нет веры в достижение цели».

Комментарий к ответу:

Як людина, яка робить не дуже великі додаткові внески не зовсім згоден із думками, що невеликі додаткові внески це більше показуха. І ось чому.

По-перше, ані я, ані жоден із тих, хто робить додаткові внески не звернув на це увагу інших членів організації. Ми робимо це не для них, а для себе та організації.

По-друге, кожен, навіть незначний внесок, призводить до результату. Кожен, навіть незначний внесок, – це додатковий день соціальної реклами Громадянської ідеології в соціальних мережах. Кожні 3-5 незначних внесків – проведена публічна акція. Тож кожен внесок незалежно від розміру є важливим, оскільки є додатковою ознакою та індикатором участі в житті організації. А також ознакою розуміння напрямку в якому рухається організація.

Крім того, значна кількість невеликих додаткових внесків у сукупності – це вже значний фінансовий ресурс. Ще один (мій особистий) мотив щодо додаткових внесків і він виглядає доволі просто: «Я хочу на власні очі побачити результат наших дій.