
Громадянська форма правління має безперечні переваги над демократичною. В Громадянській республіці джерелом влади є не народ, як номінальний фактор, а особисто кожний громадянин держави. Громадянин — це той, хто бере участь в управлінні державою.
В Громадянській республіці владні органи обираються не шляхом прямих виборчих перегонів, а шляхом безпосереднього делегування громадянином особистих повноважень довіреній особі — ДЕЛЕГАТУ, який і буде здійснювати владні повноваження від імені цієї особи.
Кожен громадянин має право брати участь у керуванні державою, передавши свої повноваження людині, якій він довіряє, або сам стати Делегатом. Якщо Громадянин сам бажає керувати країною і стати Делегатом, то він має заручитися підтримкою певної кількості громадян. Він має показати свою програму дій і довести громадянам, що Він найкраще це зробить. Саме від кількості делегованих повноважень залежить особиста вага Делегата при прийнятті рішень у керуванні країною. І чим краще керує такий делегат, тим більший вплив він отримує. Таким чином, до влади будуть приходити найбільш ефективні управлінці, а не популісти!
Принцип делегування владних повноважень вирішує більшість проблем, що існують при демократичній формі правління:
- При громадянській формі правління виключається панування меншості над більшістю, що само по собі є неприродним явищем.
- Кожен сам обирає чи бути йому Громадянином. Якщо ти приймаєш участь в управлінні державою, ти — Громадянин. Якщо ти поза політикою, або тобі не цікаво — ти не береш участі в управлінні державою. Ти просто займаєшся своїми справами (бізнес, розваги…). Управляють країною ті, кому це потрібно, і хто переймається майбутнім своєї Батьківщини!
- У Громадянській республіці делегат несе безпосередню відповідальність за свої дії або бездіяльність. Адже громадяни мають можливість миттєво відкликати свої передані повноваження.
- Повноваження Громадянина не зникають після делегування Делегату, як під час Виборів при Демократії. Повноваження завжди в руках Громадянина і він може ними вільно розпоряджатися (забирати, передавати іншому, або самому стати Делегатом) на свій розсуд і без обмежень.
- У Громадянській республіці громадяни постійно беруть участь у керуванні державою. Цей процес не залежить від виборів, які є традиційними для демократичної форми правління.
- Процес оновлення та зміни влади в Громадянській республіці відбувається природно та ненасильницьким шляхом.
Таким чином, система рад, яка утворюється при громадянській формі правління, є найбільш ефективною в керуванні державою в усіх її сферах.