Нещодавно мені довелось зустрічатися із однієї людиною. Я їй пояснював що таке Громадянська республіка. Пояснював канонічно. Тобто в дусі нашої Доктрини "Громадянська республіка" мовою політологів. Людина виявилась досить розумною, перебила мене і сама дала таке своє пояснення.

Громадянська республкіка — це як парадняк в житловому будинку. Живуть, наприклад, в такому парадняку десять сімей. Всі нормальні. Разом піклуються про чистому в під'їзді, на ремонт періодично скидуються, щось постійно вдосконалюють. А є три сім'ї, якім це по-барабану. Так от, відношення до них і відповідне. Іх не поважають, іхні думки не враховують, роблять так, щоб таким "по-барабандистам" не було комфортно разом жити в спільному домі. В кінці кінців, справа прийде до того, що ці соціальні дрони або стануть нормальними і приєднаються до спільного обслуговування спільного помещкання, або просто виїдуть кудись, де нікому не будуть заважати. 

Як на мою думку, то це порівняння дуже просто і чітко пояснює сутність громадянської ідеології. Соціальні дрони — це наш спільний ворог!