Я, як і більшість, дуже хочу, щоб прямо завтра Україна стала іншою, ну не гірше Польщі точно. Можливо, це і Міхо зможе зробити, достеменно сьогодні цього ніхто не знає.
Але я знаю точно інше: хто б сьогодні не прийшов до влади, якщо він не принесе з собою нову систему управління в Україну, з одночасною ліквідацією старої віджилої демократії, принципово в нашій країні НІЧОГО не зміниться!

Громадяни як були, так і будуть будуть стадом баранів, бабки, як ходили так і будуть ходити на вибори, громадянин як був ніким, так і залишився ніким. Тому треба змінювати саме систему влади, тому нам треба принципово нова громадянська сила, яка встановить в Україні нову систему управління. 

Сьогодні на горизонті бачу лише новітню прогресивну ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ. Але ця ідеологія ще не оволоділа масами, а значить її впровадження поки не реальне. Тому не тіште себе ілюзіями про новий майдан, про імпічмент, про грузинських братів-рятівників. Будьте реалістами. Розберіться з ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА. Сприйміть нову ідеологію.  І чудо відбудеться, якого ви всі так чекаєте )))