До редакції газети «Громадянська Республіка» звернувся з проханням про допомогу громадянин України Петухов Леонід Петрович, мешканець м. Ізюм Харківської області. Він став жертвою неправомірних дій співробітників Харківської  обласної прокуратури та  Холодногірського відділення поліції.

Що сталося? Петухов Л.П. на прохання свого товариша знайти в мережі інтернет ціну на антикварний багнет ніж, зробив простіше. Він щоб дізнатися про ціну, подав об’яву на аукціоні «АУКРО». Тим часом його знайомий сам продав ніж, але попросив Петухова Л.П. забрати гроші за ніж, бо він сам від’їжджає… А через деякий час до нього та його дружини приїхали співробітники поліції з ордером на обшук і звинуваченням в збуті холодної зброї. Обшук нічого не дав і тому вони почали морально тиснути на Петухова Л.П. та його дружину. Нічого не дізнавшись та не знайшовши, забрали Петухова Л.П. та його знайомого Зоріна П.Д. (господаря ножа) та відвезли до Харкова у відділок. По дорозі погрожували та пропонували по-тихому вирішити справу за винагороду, і таки видавили з нього 5000,00 гривень. Після допиту їх обох звільнили. А потім було ще багато чого. Знов допити, ходження до суду і пошук справедливості. Петухов Л.П. та Зорін П.Д. на свободі, але на все життя отримали гіркий присмак правосуддя. От така сумна історія.

Зрозуміло, що як звичайна людина, я співчуваю Петухову Л.П., що опинився в такій ситуації. А от як ГРОМАДЯНИН, я не розумію, чого він очікує? Адже, якщо розібратися, він усе ж таки винен хоча б у тому, що зробив усі ті дії, що зацікавили поліцію і привели до цих наслідків. А ще винні всі громадяни України, бо саме бездіяльність громадян і призвела до того, що створилась саме така система. І вина в цьому всіх громадян, в тому числі і Петухова. Тому те, що відбулося — це закономірний результат. І іншого не треба було б очікувати. За що НЕборолися — того й немає! Зараз Петухов Л.П.продовжує шукати справедливість і при цьому ще й розраховує, щоб його проблемами переймався хтось інший, наприклад ГО «Поступ». З якого такого дива? Чи шановний Петухов Л.П. десь взнав, що організація «Поступ» займається постраждалими та обездоленими? НІ! Ми не займаємося ані благодійництвом, ані пошуком справедливості для людей.

ГО «Поступ» діє задля  мети змінити систему управління владою з демократичної на «Громадянську Республіку» та побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! Адже головна проблема України саме в демократичній системи управління, що працює за принципом «гроші-вибори-влада-отримання грошей з прибутком». Сьогодні ми усі свої можливості витрачаємо виключно на те, що просуває нас хоча б на крок до нашої великої мети! Ми об’єднуємо під нашими знаменами Громадян, які бажають таких змін в Україні.
Що можемо рекомендувати Петухову Л.П?

Є два шляхи. Або змиритися з тим, що сталося, радіти, що для нього все так щасливо закінчилося і ненавидіти правоохоронні органи, владу та державу, в якій він народився і живе. А можна стати нарешті ГРОМАДЯНИНОМ і почати боротися за своє життя, за свою свободу, за можливість жити у кращій країні. Петухов Л.П. може весь відведений для нього Богом час життя витрати на боротьбу! Він може боротися сам, може створити організацію, або приєднатися до вже діючої організації.  Завжди є вибір піти легким шляхом, або складним. Скоритися обставинам або боротися.

ГО «ПОСТУП» БОРЕТЬСЯ! А ЩО ВИБИРЕТЕ ВИ, ПЕТУХОВ Л.П.?