Деякі громадяни вже давно зрозуміли, що для того, щоб вільно та щасливо жити у власній державі, слід особисто брати участь в управлінні державою! Навіть школяр молодших класів розуміє, що скиглення на кухні, або в соціальних мережах, наприклад, такого: «Що ж вони роблять, зовсім задовбали, скоро за повітря податок будуть брати…» - зовсім не має ніякого впливу на можновладців. Можна, навіть, матюкати їх як завгодно, та, все одно, вони сумлінно виконують свою роботу по грабунку нашої держави. 

Так що ж тоді робити громадянину, який не хоче миритися з таким станом речей і не хоче жити в Країні-руїні, який не згоден фінансувати армію чиновників та депутатів, (які, за сумісництвом, ще є посіпаками олігархів) та, звичайно, не хоче ставати емігрантом в якійсь більш-менш сприятливій для життя державі. Ми виділяємо чотири види діяльності, якими можуть займатися громадяни задля збереження і процвітання власної держави. 

Перший - створити організацію, зібрати однодумців та рухатись в напрямку створення Великої України.

Другий - знайти вже готову організацію, яка рухається в цьому напрямку та приєднатися до неї.

Третій - діяти самостійно, хоча це зовсім не ефективно.

І четвертий - сподіватись, що хтось це зробить, а самому тихенько спостерігати. Але, коли переважна більшість громадян займає саме четверту позицію, то доводиться спостерігати тільки те, як олігархи знищують державу, перетворюючи населення на дешеву, тупу, низькокваліфіковану рабсилу. Якщо ви згодні з таким розвитком подій, то це одне, але ж, запитайте у своїх дітей, чи згодні вони?