Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов’язком громадян України.
Стаття 65 Конституції України

В країні все частіше з екранів телебачення та інтернету лунає про те, що РФ накопичує свої війська на кордоні з Україною та є вірогідність того, що ворог почне напад після Нового року, а наші війська, в свою чергу, не здатні зупинити противника.

Ну, насамперед, хочу звернути увагу всіх ПОСТУПівців та інших громадян, хто ще не відчув на собі, що настала пора змін, на той факт, що Україна перебуває на війні вже вісім років. За цей час не тільки повністю кількісно та якісно змінились наші Збройні сили України (далі - ЗСУ), але й підросло нове покоління чоловіків та дівчат, які боронять нашу країну.

Всі ті, хто каже, що ми не в змозі протистояти Росії, мабуть забули, що ми вже це зробили, ще в 2014 році, але тоді ми були голі та босі, зброї майже не було так само, як і армії, в тому розумінні, як ми її бачимо сьогодні.

Я хочу нагадати ті часи, коли Росія напала на Чечню в 1994 році, ця країна (маючи розмір та чисельність населення в сорок разів менші, ніж в Україні, станом на 2002 рік 1 103 686 осіб) дала таку відсіч, що кампанія розтягнулась на три роки, а чисельність загиблих військовослужбовців РФ нараховує біля 50 000 осіб.

Наші військові неодноразово довели, що вміють воювати не гірше інших країн, а свій обов’язок захищати свій дім та Батьківщину вони ставлять вище, ніж власне життя.

Отже, для того, щоб не відчувати на собі паніки та розуміти, як все відбувається, потрібно лише, дивлячись новини та читаючи інтернет, підключати мозок, а також здоровий глузд.

Ніхто не може стверджувати зі 100% вірогідністю, що РФ не нападе відкрито на нас, але наша країна, наші ЗСУ готові дати належну відсіч, а підрозділи ТРО (територіальна оборона) провести злагодження і підтримати наших бійців.

До речі, хочу відзначити, що вже набрав сили Закон України «Про основи національного спротиву», згідно якого формуються підрозділи ТРО з цивільних осіб, з ними укладаються відповідні контракти та проводяться військові навчання.

Таким чином, наша країна готова дати відсіч будь-якому агресору, а ГО «ПОСТУП» продовжуватиме будувати сильну та незалежну Україну!