ДОКТРИНА «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»
Розділ VII. ВЕЛИКА УКРАЇНА

Питання 13. Чому у нас в країні все валиться!? Коли інші країни Європи розвиваються! Природні ресурси багаті, нація інтелектуальна, менталітет, вважаю, теж хороший, щоб бути високорозвиненою нацією, а не рабами, якими нас хочуть зробити! Виходить, що наші високопоставлені мужі самі продажні? Це що, теж ментальна характеристика? Або вони «сцикливі».

Відповідь: Відповідь одна - влада олігархів в дії, отримання надприбутків за рахунок держави.

Валиться у нас все тому, що це вигідно олігархії, всі державні підприємства, які могли б наповнювати держбюджет (але це тільки в теорії, бо держбюджет постійно розкрадається) штучно банкрутуються, для майже безкоштовного привласнення олігархією та їхніми представниками. Олігархія не зацікавлена в розвитку країни.

Те, що винуваті, звісно, олігархи та їхні посіпаки, це безумовно. Але хто їх допустив до влади? Хто їх терпить при владі вже 30 років? Хто не може об’єднатись в єдину силу та усунути від влади всіх цих пройдисвітів? Хто боїться вийти із зони комфорту? Хто стоїть в черзі, щоб вступити в організацію, яка хоче побудувати Велику Україну? (Питання риторичні).

Олігархія - це поєднання влади і бізнесу. Олігархія є природним наслідком демократичної системи влади, яка діє за формулою: гроші - вибори - прихід до влади - повернення грошей із прибутком - знову вибори.

Матеріал підготовлено на підставі розбору Доктрини «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»