Громадянська організація «Поступ» має на меті побудову ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ. Це єдина мета і іншої нема. У нас є план досягнення мети і ми по ньому рухаємося та шукаємо однодумців. Пропонуємо Вам один із прикладів нашого спілкування, який яскраво змальовує людей, які нам точно не потрібні. 

Твердохліб Максим

Доброго дня, Андріє!

Якщо доля України Вас турбує, то, можливо, це звернення Вас стосується. А якщо ні - то ні. 

Пишу до Вас від імені нашої громадянської організації "Поступ". Ми хочемо побудувати Велику Україну. І працюємо в цьому напрямку. Вважаємо, для того, щоб ситуація в Україні змінилася на краще, потрібно змінити систему влади. Сьогоднішня демократична система працює за формулою: "гроші-вибори-прихід до влади-повернення грошей із прибутком". Це неминуче призводить до олігархічної влади. Наша мета - замінити в Україні демократичну систему влади на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Яке Ваше ставлення до пропозиції, аби ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом?

Чехонадский Андрей (https://www.facebook.com/chehonadskiy)

Вопрос цены.

Твердохліб Максим

Не зрозумів Вашої відповіді. Є бажання з нами знайомитись чи нема? До чого тут питання ціни? 

Ми пропонуємо знайомство з нами за трьома послідовними фазами. Перша: налагодження отримання по електронці щотижня нашої власної газети "Громадянська республіка". Друга, після налагодження розсилки: ознайомлення із Доктриною "Громадянська республіка". І третя: відповіді на питання, які виникають в результаті знайомства із нашим громадянським рухом. Згодні із таким планом дій?

Твердохліб Максим

Андрію, Ви бачили моє запитання до Вас?

Чехонадский Андрей

А Вы - мой ответ?

Твердохліб Максим

Про яку Вашу відповідь ідеться? Про це: "Вопрос цены"? Я не зрозумів, про що це Ви. Я правильно розумію, що Ви не бажаєте продовжувати розпочате знайомство?

Чехонадский Андрей

Знакомство - чтобы что?

Твердохліб Максим

Прошу уважно перечитати моє перше повідомлення. Там написано: "Шукаємо однодумців. Яке Ваше ставлення до пропозиції, аби ми Вас ознайомили з нашим громадянським рухом?"

Може сказати, що тут для Вас є незрозумілим?

Чехонадский Андрей

Я не занимаюсь благотворительностью.

Нужна бесплатная правовая помощь - в Украине действует БПП.

Там есть грамотные адвокаты.

Похоже, Вам туда...

Твердохліб Максим

А що, ми десь від Вас хотіли якусь допомогу? Пане Андрію, Ви адекватна людина? Ми шукаємо ОДНОДУМЦІВ! І для цього пропонуємо знайомитись. А Ви що собі надумали? Чи Ви вважаєте, що ознайомитись із нашим рухом щодо побудови Великої України - це благодійність? Я Вас вірно зрозумів? Ви так вважаєте?

Чехонадский Андрей

Поки я розумію, що Ви шукаєте лохів, а не однодумців.

І розмовляєте не по суті, а гаслами!

Комунікація між нами можлива лише в рамках надання правової допомоги на договірних умовах.

Твердохліб Максим

Можете пояснити, чому наша пропозиція щодо знайомства є пошуком лохів? Чи для того, щоб Ви це пояснили, з Вами треба зробити договір і заплатити грошима?

Чехонадский Андрей

Ви неуважні. 

Я Вам уже казав, що благодійністю не займаюсь. І перш, ніж нав'язувати свій рух, визначте кінцевих беніфіціарів цього руху!

Твердохліб Максим

Ми вважаємо, що кожен громадянин має виконувати свій громадянський обов'язок. А саме робити так, щоб Україна стала Великою державою. Якщо громадянин каже, що виконання свого громадянського обов'язку - це є благодійність, то він соціальний дрон. А якщо соціальний дрон ще й каже, що для виконання свого громадянського обов'язку йому ще й платити треба, то він просто мудак, ворог.

Якщо б Ви не спитали про бенефіціарів, то я б саме такий висновок щодо Вас і зробив би. І ми на цьому б завершили. Але Ваше запитання про бенефіціарів мене наштовхнуло на іншу думку. Думку про те, що Ви все-таки не соціальний дрон. Так, дійсно, абсолютна більшість усіх громадянських організацій чи партій має якихось в собі певних власників, які прикриваючись громадянською діяльністю, насправді вирішують якісь свої проблеми, а не ті, питання, які декларують. У всякому разі, ми за двадцять років інших не зустрічали. Тому досить логічно дивитись на цю справу так, що у будь-якої організації має бути власник із особистою вигодою. Саме так спочатку і ми дивимось на всіх. Але ж є "Поступ", який відрізняється від загального правила. Наша організація не має власника і ніколи не мала. Ми ніколи ніким не фінансувались, окрім членських внесків у розмірі 60 грн. щомісяця. Зрозуміло, що ці гроші символічні. Зараз в організації 156 осіб. Тобто бюджет реально маленький, не більше 10 000 грн. Тому все, що робиться в "Поступі" - робиться виключно безкоштовно, і виключно добровільно. Для чого це робиться? Для того, щоб побудувати потужну і сильну країну, яка стане лідером Східної Європи. В чиїх інтересах це робиться, тобто хто бенефіціар? Як не дивно, але саме в інтересах усього українського народу. Якщо ми досягаємо нашої мети, то користь від нашої перемоги отримають не тільки члени організації "Поступ" та їх сім'ї, а й усі інші. Включно з соціальними дронами і всякими телепнями також. Не для них ми працюємо, зрозуміло. Але так виходить, що вони також стануть бенефіціарами разом із нами. Сподіваюсь, я тепер доступно пояснив, що ми за явище таке? Тому пропоную Вам ще раз переглянути Ваше ставлення до нашої пропозиції щодо знайомства. Якщо Ви знову почнете щось говорити про благодійництво, то будемо вважати, що я дебіл і не годен НЕдебілу зрозуміло пояснити, про що йдеться. Або Ви просто звичайний соціальний дрон, який морочить голову. То що робимо?

Чехонадский Андрей

Вы опять невнимательность проявили.

Это Вы ко мне обратились, а не я к Вам.

Я Вас просил мне что-то объяснять?

Украину можно построить сильной и мощной, только если каждый на своем месте будет профессионально относится к своему делу.

И для этого организации, вроде Вашей, не нужны.

А если ее строить так же, как "строили" все эти годы - распевая гимн, напяливая вышиванки и навязывая украинский язык, то никакой Великой Украины не построить.

У нас мало тех, кто умеет профессионально делать свою работу.

Власти они не нужны.

Твердохліб Максим

Ок. Все ясно. Адже Ви навіть і розуміння не маєте, що таке громадянський обов'язок. Іноземці, які "професійно ставляться до своєї справи" також виконують свій громадянський обов'язок перед Україною? Ні, вони просто заробляють гроші. Тому заробляння грошей - це не реалізація свого громадянського обов'язку. Ті, які зарозумно говорять речі щодо виконання своїх професійних обов'язків, як от Ви написали, не розуміють ще одного. Для того, щоб було де професійно ставитись до своєї справи, щоб було де заробляти гроші і не їздити для цього за кордон, треба, щоб хтось зробив так, аби в країні це взагалі було можливо. Самі собою не створюються умови для бізнесу, не створюються умови для робочих місць, не створюється потужна армія. Все це необхідно створювати. І участь у цьому мають брати всі громадяни. БЕЗКОШТОВНО! І це має бути обов'язковою умовою громадянства. Так, я розумію, що соціальному дрону такі слова або незрозумілі, або викликають алергію. На то вони і соціальні дрони.

Но цьому завершимо. Ви свою місію виконали. Ми зможемо оприлюднити наш діалог у нашій газеті "Громадянська республіка", а потім, розмістивши на сайті, і розповсюдити в мережах. Бо цей діалог містить відповіді на питання: хто такий соціальний дрон, що таке виконання громадянського обов'язку і яких людей ми шукаємо. Дякуємо Вам, що витратили на нас свій дорогоцінний час. До побачення.

На цьому і завершимо наш діалог.

Чехонадский Андрей

Ясно.

Социальный дрон по Вашему - это тот, кто не хочет работать бесплатно.

Я Вам бесплатно работать мешаю?

Работайте себе бесплатно, но без меня.

Или хотите,чтобы я поехал за кордон работать вместо Вас? 

Мы завершаем диалог, потому что мне он изначально был неинтересен.

Прежде чем заниматься пропагандой и развешиванием ярлыков на других людей, попробуйте найти работу, а не тратить время на попытки найти людей, которые будут на Вас БЕЗКОШТОВНО работать.

P.S.Не забудьте мне сбросить ссылку на источник, где можно купить газету с рассказом обо мне!

Я же не могу жить в неведении...

Твердохліб Максим

До побачення.

https://www.facebook.com/groups/postup/posts/5809782815762282/