В Доктрині "Громадянська республіка" написано: 

"Зовнішня політика. Ніяких блоків чи об’єднавчих союзів, ні з ким. Блокування із Заходом чи зі Сходом неминуче призводить до того, що країна потрапляє в глухий кут у своєму розвитку, котрий гальмуватиме рух до Великої України. Якщо країна хоче бути великою, то вона повинна САМА подолати всі перешкоди і досягнути високого рівня розвитку. А після того, як Україна стане високорозвиненою країною, вона має стати центром Східної Європи".

ЗАПИТАННЯ:

Це значить, що ви проти всіх об'єднань: економічних, політичних, військових, медичних, екологічних? Адже є ВООЗ, це теж об'єднання, і ЮНЕСКО теж?

ВІДПОВІДЬ:

Ми проти усіх союзів, які суперечать інтересам держави, тобто, якщо союз нав'язує нам не те, що гарно для нас, а те, що гарно для них (засновників), то на чорта нам такий союз? Якщо ЮНЕСКО скаже, що Асканію-Нову треба засіяти рапсом, щоб врятувати голодуючих дітей Африки? НАТО зі своїми умовами? Чи може Україні пропонують вступити хоча б на рівних в «Тайожний союз». В усі союзи, які вже існують, можна вступити тільки на умовах засновників. Але якщо, наприклад, ми запропонуємо Грузії створити союз проти Росії на вигідних для нас умовах, то чому б ні?

Коли Україна стане Великою, нам не потрібно буде нікуди вступати, бо ми самі будемо створювати нові союзи, які передусім будуть вигідні нам!

Перед вступом в будь-який союз ми повинні розібратись - що ми хочемо від союзу, що союз хоче отримати від нас, на яких правах ми виступаємо. Лише зваживши ці три моменти, треба вирішувати: вступати чи ні. Але є одне універсальне правило - слабка країна нікому не потрібна, адже бути в союзах хочуть лише із сильними. Тож поки не станемо сильними і багатими, то жодних союзів.

Ідеться, в першу чергу, про військові та економічні союзи.

ДОДАТКОВЕ ПИТАННЯ:

Ми часто наводимо приклад Сингапуру, як успішної країни. Але хочу звернути увагу, що країна має дві військові бази США у себе. 

ВІДПОВІДЬ:

Ідеться про створення блоків та об'єднань, а не про налагодження союзницьких взаємин. Розміщення будь-якої війської бази може бути на основі як умови блоку, в який входить країна, так і на підставі созницьких відносин без створення жодних блоків. Тому тут не треба плутати ці речі. Це з одного боку. З іншого боку, ми не відмітаємо взагалі блоковість, як хтось може подумати. Ми говоримо, що не будемо вступати в такі блоки, де будуть нерівноправні відносини. На даному етапі Україна настільки розбалансована країна, що очікувати на якусь рівноправність в блоках не варто.

https://www.facebook.com/groups/postup/posts/5607913769282522/