1) У світі очевидна криза демократії. Це означає, що зараз, демократична система влади вже не здатна бути ефективним способом управління країною. І чим далі - тим це очевидніше. 

2) Поступ має альтернативну систему влади - Громадянську республіку. Вона відповідає сучасному стану розвитку суспільства та є альтернативою демократичній системі. 

3) В Україні є запит на альтернативу діючій олігархічній владі та на ідею, яка не ділить людей за ознаками мови й віри. А ділить лише за однією ознакою - тих, кому Україна потрібна, та тих, кому - ні. Ознаки цього факту були продемонстровані на президентських та парламентських виборах. У Зеленському бачили цю альтернативу. 

4) Теорія пропаганди нам каже, що для того, щоб всі люди захотіли втілення нашої ідеї Громадянської республіки, нам потрібно постійно її популяризувати всіма доступними засобами. І все! Ми цим і займаємося. І чим більше ми це робитимемо - тим швидше отримаємо підтримку загалу

5) З популяризацією ідеї Громадянської республіки зростатиме й популярність Поступу, що призведе до зростання кадрової чисельності. Тому, що простота залучення кадрів напряму пропорційна популярності організації. А кадрове зростання - це запорука перемоги.

6) Усі політичні сили, які рухалися подібним шляхом, як і ми - або отримали повноту влади в своїх країнах, або досягли дуже значних успіхів, ставши серйозними політичними гравцями.

7) Поступ - сила, яка перевірена часом. Це команда, яка планомірно прямує до мети і рано чи пізно її досягне. Бо практика показує, що кожна команда, яка концентрується на одному спільному завданні - врешті-решт, виконує його. Головне, щоб усі прагли одного й того ж.

8) Поступ має все, що потрібно для перемоги. Тому перемога неминуча!