Пропоную дане питання розділити на два:

  1. Який Президент потрібен сьогодні?
  2. Чи потрібен нам Президент взагалі в майбутньому?

Давайте розберемо ці два питання.

СТОСОВНО ПЕРШОГО ПИТАННЯ

Сьогодні Україна є парламентсько-президентською республікою, Президент є Головнокомандувачем ЗСУ. Посада Президента прописана в Конституції, тому сьогодні питання «чи потрібен Президент» не стоїть, він є і поки буде. Зважаючи на реалії сьогодення, Президент має:

  1. Любити Україну, бути українцем (українофілом, націоналістом) в душі та вільно володіти українською мовою.
  2. Знати історію України та наших сусідів, щоб розуміти, хто що і про що каже, і головне чому саме так.
  3. Бути «воїном» в душі та тілі. Здатним вести війну з зовнішніми та внутрішніми ворогами.
  4. Бути готовим прожити все своє життя лише заради одного - побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ.
  5. Розуміти шкідливу демократичну формулу: «ГРОШІ >> ВИБОРИ >> ПРИХІД ДО ВЛАДИ >> ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ», та розуміти необхідність зміни системи влади в Україні.
  6. Бути готовим безжально «саджати своїх» за порушення Законів.
  7. Розуміти економіку та необхідність проведення реформ. Підсумовуючи відповідь на перше питання, Президент має бути схожим на Лі Куан Ю (Сингапур).

СТОСОВНО ДРУГОГО ПИТАННЯ

Україна в майбутньому має стати парламентською республікою, головним органом буде ВЕРХОВНА ГРОМАДЯНСЬКА РАДА (ВГР). Тому посада Президента має бути ліквідована, або, як максимум, зведена до рівня «весільного генерала».

ВГР буде призначати і головнокомандувача ЗСУ, і керівників силових структур, і визначати зовнішню політику та інше. Тобто ВГР має взяти на себе всю відповідальність за розвиток України, сама буде визначати пріоритети, сама призначати, сама знімати, сама карати, сама і відповідати.

В світі є досить багато успішних прикладів парламентської республіки (Італія, ФРН інші), тому Україна має рухатись саме в цю сторону.

В кінці хочеться зауважити один момент. Перехід від сьогоднішнього безладу в Україні до нормальної парламентсько-президентської України, а надалі до парламентської республіки, можливо лише через включення потужної політичної волі. Адже однозначно буде спротив внутрішніх та зовнішніх ворогів. Лише «сильна рука» здатна провести швидко всі необхідні реформи і ліквідувати всіх ворогів.

Майбутнє України – форма правління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА в ВЕЛИКІЙ Україні.

ДЕМОКРАТІЮ ГЕТЬ!!!