Роздумуючи над приєднанням до тої чи іншої організації, кожна нормальна людина задається логічним запитанням: «А ким я там буду?» Складно сказати за інші організації, але приєднавшись до «Поступу», в ньому людина може бути ким завгодно. Від простого члена організації, який просто платить внески, до одного з керівників організації. Все цілком і повністю залежить від енергії людини та бажання вкладати її у побудову Великої України. «Поступ» не має так званої «дідівщини».

Тобто, член організації, який рухається з «Поступом» 10 років та 10 днів — є абсолютно рівними. І через короткий проміжок часу «новачок» може піднятися в ієрархії організації значно вище, ніж «старожили». Звісно, за умови, що він активно працюватиме на реалізацію мети організації, буде готовий взяти на себе додаткову відповідальність та обов’язки. Найголовніше, що цінується в «Поступі», — це вклад людини в досягнення спільної мети. І саме від цього вкладу залежить як її сходинка в ієрархії «Поступу», так і місце у команді реформаторів після приходу до влади. 

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО «ПОСТУПУ». БУДУЙМО ВЕЛИКУ УКРАЇНУ РАЗОМ.

Коментар Максим Твердохліб Голова Ради ГО «Поступ»:

Все написано вірно, але є один нюанс. Написано, що ціниться вклад людини в «Поступ». Так, все вірно. Але вклад не минулий, а ПОТОЧНИЙ! Це принципово. П’ять років тому людина могла бути активною, працювала, була енергійною. І багато чого зробила для руху і просування вперед до перемоги. А потім у неї щось башту заклинило і вона перестала проявляти активність. Тому важко сказати, що така людина буде цінуватись більше, ніж та, яка робить поточну роботу, хоч і невелику.