Чи можливо вкрасти ідею “Поступу”? Так. Вкрасти можливо все, тим паче в нашій країні. А зважаючи на те, що “Поступ” не оформив авторське право на свою Доктрину «Громадянська республіка», то й красти не потрібно, бери кому треба і видавай за власне.

Чому ж так зробив “Поступ”? А тому, що мета громадянської організації “Поступ” - побудувати Велику Україну. А враховуючи, що згадана мета співпадає з бажанням усіх свідомих громадян країни, то навіщо її ховати? Навпаки її треба оприлюднити. І “Поступ” це робить, він розповсюджує свою ідею, яка полягає у зміні демократичної форми правління Україною на Громадянську республіку.

Чому ми кажемо, що це ідея? Тому що, ми маємо факт розкриття реальної сутності демократичної форми правління, яка призвела до діючого занепадного стану України і українців. Детально описавши головні недоліки діючої демократичної форми правління державою, “Поступ” визначив зміни, які дозволяють покласти край безкарному розкраданню країни і створюють умови для її стрімкого розвитку. У Доктрині «Громадянська республіка» “Поступ” детально описав свій шлях приходу до влади і впровадженню в країні нового державного ладу - Громадянська республіка. Усі хто осмислив виявлені недоліки діючої демократичної системи правління, легко усвідомлюють необхідність саме у зміні демократичної форми правління країною на Громадянську республіку. І чим ширша буде підтримка народу, тим легше буде здолати супротив сил, які стануть цьому на заваді, бо об’єднана воля народу - це велика, незламна сила.

А якщо хтось почне видавати ідею “Поступу” за власну та ще й почне втілювати її в життя, то це чудово, бо це прискорить нашу перемогу. Перемогу “Поступу” і всіх свідомих громадян країни. Єднаємось задля кращої долі.