Надаємо свіжий приклад соціального дрону. Ми періодично публікуємо матеріали, які пояснюють, що таке є соціальний дрон. Але побачили, що у нас виявилась якась гендерна нерівність. В основному публікуємо чоловіків. Але ж трапляються і жінки. Виправляємо помилку.

Ось, вашій увазі такий приклад. Ми не будемо давати тут ніяких коментарів. Даємо просто сам діалог. Всі, мабуть все зрозуміють і без коментарів.

Твердохліб Максим: Добрий день, Ольга. У нас залишилась незавершеною наша розмова щодо діяльності нашого громадянського руху (організація «Поступ»). Скажіть, будь ласка, у Вас є бажання продовжити цю розмову, щоб довести її до логічного завершення?

Olha Tovt-Korshynska: Доброго дня, ні.

Твердохліб Максим: Ок. Раз Україна не цікавить. То питань нема. До побачення.

Olha Tovt-Korshynska: Ок. Скільки років існує Ваша організація, що конкретно для України Ви зробили? Відповідей на ці питання на вашій сторінці немає. Як і виховання. То ж і справді, до побачення.

Твердохліб Максим: Нашій організації майже 20 років. Так, Ви праві, ми ще НІЧОГО не зробили, бо поки не досягнули мети. Але ми КОЖЕН день працюємо. Не має значення, як довго ти йдеш, поки йдеш (Конфуцій). А щодо виховання Ви праві. В наступний раз треба бути більш брутальним по відношенню до соціальних дронів. До побачення.

Olha Tovt-Korshynska: Божевільний, я Вас не знаю. Ви пишете незнайомій людині, грубите їй, і так хочете збільшувати свій політичний вплив.

Твердохліб Максим: Якщо турбота про Україну це божевілля, то згоден. Божевільний, і не один такий. Але виникла думка. Я запропоную нашим товаришам опублікувати наш з Вами діалог в нашій газеті. Газету розповсюдимо ширше, ніж звичайно. Нехай люди побачать і самі зроблять висновки щодо Вас і мого божевілля. Фотку візьмемо ту, що Ваша заглавна на профілі. Сподіваюсь, на цьому і завершимо. До побачення!