Якщо плюнути у натовп, то з надвисокою вірогідністю, потрапляння буде в ідіота. І зовсім не важливо, чи це мітинг, чи вагон метро в годину пік. Ідіоти всюди. Вони є поборниками норм моралі, мавпувателями моди, суддями у питаннях добра і зла... Саме на таких людях тримається таке поняття, як норма. Норма охайності, норма ввічливості, норма розміру грудей та довжини фалоса. Якщо людина вписується в норми, то все "ок". Якщо ні — вона сприймається, як виродок, стає об’єктом співчуття, глузування або ненависті. Така людська природа.

Під нормою, зазвичай, мають на увазі щось зразкове, певний мінімум, на який потрібно рівнятися. А якщо нормою у суспільстві буде смердіти, одягатися в лахміття та справляти малу нужду прямо на тротуарах Майдану? Охайна, чиста, інтелігентна людина, яка принципово шукатиме вбиральню, буде відчувати себе диваком і стане об’єктом для стьобу, особливо для найближчого кола спілкування.

В оточенні ідіотівОдна розумна людина колись сказала, що буття породжує свідомість. Тобто, хто народився серед ідіотів, виріс серед ідіотів, той, з дуже високою вірогідністю, сам також буде ідіотом. А бути ідіотом — це сьогоднішня норма життя. Подобається комусь чи ні. Тиск колективного ідіота такий сильний, що лише стійка та вольова особистість може йому протистояти. Таких людей абсолютна меншість.

Здавалось би, все просто та прогнозовано, як сюжетні лінії порнофільмів. Хочеш, щоб було чисто — прибирай та не сміти. Хочеш хороше тіло — займайся спортом та тримай дієту. Хочеш бути розумним — читай розумні книги. Однак, чомусь логіка “хочеш жити в хорошій країні — займайся країною” не вкладається нашим людям в головах. Та не просто не вкладається. Більше того, всіляко відторгається. В свою чергу, абсолютною нормою є вірити в доброго царя, який прийде і зробить країну загального благоденства. І, на диво, навіть, розумні люди не задаються очевидними питаннями: “Якого Хуана йому це робити? Невже в нього вклали вагон бабла заради народу? Невже він стільки зусиль витратив, щоб потім виконувати забаганки якогось там охлосу?” Фу, єресь! Однак, в порядок денний таких людей входить регулярне розмазування шмарклів, що, мовляв, ...надцятий президент-депутатмер обдурив. А як назвати людину, яку обдурюють вже 30 років? Чи, часом, не Людиною, Обдуреною Хуліганами (ЛОХ)?

Ідіотія — це сьогодні норма. Тому кожен з тих небагатьох, хто розуміє хибність сподівань на сьогоднішню “еліту”, доброго царя, милість міжнародного співтовариства, — повинен чітко розуміти три речі:

  1. Це не він виродок. Просто бути ідіотом — це норма.
  2. Лише такі, як він, сьогодні можуть врятувати країну, якщо об’єднаються в одну силу і будуть діяти;
  3. Знання — це відповідальність. Якщо він все знає і розуміє, але абсолютно нічого не робить, то він не ідіот. Він зрадник. І це найм’якше, що можна про нього сказати.

Серед смердючого бидла пахнути одеколоном — це не норма. Шукати вбиральню серед тих, хто справляє нужду публічно, — це не норма. Серед тупих бути розумним — це не норма. Бути Громадянином серед носіїв паспорта — це також не норма. Однак, не відповідати таким нормам - це бути особливим! Це предмет для гордості! Бути справжнім Громадянином — це предмет для гордості.