Сьогодні мало не щодня ви всі чуєте фразу від наших чиновників: «Треба змінювати систему влади». Що ж це значить?

Розберімося в цьому питанні.

Спочатку щодо поняття зміни взагалі. Якщо кажуть «треба змінити автомобіль», то мається на увазі продаж старого та купівля іншого. Якщо кажуть «треба змінити одяг», то старий просто знімають та викидають, а новий одягають. Здається все просто та зрозуміло.

Але із зміною системи влади часто зустрічаємось із не розумінням цього процесу. Я постійно спілкуюсь із сотнями різних людей щодо ідеології ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ, і є різні думки. Навіть із відомими українськими політологами та експертами довелось мати діалог. І виявилось, що вони або не розуміють, або роблять вигляд, що не розуміють терміна «зміна системи влади» і стверджують, що це означає побудову справжньої демократії (бо її в Україні типу нема). Дехто переконує, що це означає лише заміну чиновників на інших – чесних та порядних.

Але реально зміна системи влади означає повну ліквідацію старої системи управління (демократичної форми правління), та побудову нової системи управління. Тобто, нова система управління повинна мати принципово нові правила та механізми формування влади взагалі, нові взаємовідносини держави та громадян. Ось це і буде справжня зміна системи влади.

БЕЗ ЛІКВІДАЦІЇ ДЕМОКРАТІЇ НЕМОЖЛИВО ЗМІНИТИ СИСТЕМУ ВЛАДИ!

Зміна системи влади при демократії означає, що буде зроблено так, що перестане принципово діяти демократична формула: «гроші > вибори > прихід до влади > повернення грошей з прибутком > знову вибори».

Тобто, якщо нова система влади все одно передбачає наявність такої формули, то це значить, що ніякої зміни системи влади не пропонується, а є незграбні намагання вдосконалення старої.

Організація «ПОСТУП» пропонує змінити існуючу демократичну форму правління на нову модель ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ. Вона не є вдосконаленою демократією, а є принципово новою системою управління, бо має абсолютно інший підхід до механізмів формування влади.

Як же змінюється система влади?

Є ТРИ необхідні і достатні умови зміни системи влади:

  1. Наявність нової ідеології. Тобто, наявність проекту нової системи влади з планом необхідних реформ та з чітким алгоритмом переходу від старої системи управління до нової.
  2. Наявність масової ідеологічної організації. Така організація необхідна для реалізації проекту нової системи влади на практиці. Також це майбутня команда реформаторів.
  3. Наявність підтримки народу. Тобто звичайні люди повинні захотіти жити при новій системі управління.

Зверніть увагу, там нема пункту ГРОШІ!

Детально про три умови зміни системи влади за посиланням.

Зауважте, що для просто приходу до влади необхідно і достатньо лише одна умова – ГРОШІ! За них проводять масову агітацію та пропаганду серед люмпену і ви при владі, але система при цьому не змінюється.

«ПОСТУП» виступає за справжню зміну системи влади.

Ми ПРОТИ демократії! 

Ми ЗА Громадянську республіку!