Нещодавно на нашій сторінці в Фейсбук нам задали цікаве питання:

Я три-чотири рази був на ваших зборах у 2015 р. Хотів зрозуміти, що змінилось в організації «Поступ». Ломоносов Евгений

Відповідь: А що повинно було змінитись? Поступ вперто й цілеспрямовно йде своїм курсом. Якщо вам треба постійні зміни, то ви «не на тих напали». Вам треба до Ляшка, до Юлі, до інших… Це вони постійно змінюються та бігають від білих до червоних і навпаки.

Член Ради ГО «Поступ» Сергій Солодкий

Максим Твердохліб

Що змінилось за два роки, з того часу, як Ви були? — НІЧОГО! І нічого не повинно було змінитись із того часу, як Ви були! Бо наш курс не змінюється! Курс дуже простий: впровадити громадянську ідеологію у свідомість мас. І коли вони нарешті оволодіють цією ідеологією, тоді щось почне змінюватись на практиці. Інакше НЕ БУВАЄ! Крок за кроком ми наполегливо йдемо у цьому напрямку. Готуємо газету та поширюємо її. Намагаємось робити її все кращою. Готуємо відеоматеріали і теж поширюємо їх. Коло наших прихильників постійно збільшується. Так, це відбувається повільно.

Але процес іде. За цей час ми також доопрацювали нашу ідеологічну базу. Підготували до друку нову редакцію Доктрини «Громадянська республіка». Так, зрозуміло, що люди хочуть «все і відразу». Але ми не в казках живемо. Махатма Ганді таким курсом рухався близько сорока років, але, врешті-решт, Індія ПЕРЕМОГЛА! Так, може, це зайняти і більше часу, ніж сорок років. А, може, й менше. Цього зараз ніхто не скаже. Однак головне те, що, повторюю: НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ! Це означає, що наш курс на перемогу нікуди не подівся і ми «не опустили руки». А кількість тих, хто нас підтримує постійно, чуєте — ПОСТІЙНО зростає!

Голова Ради ГО «Поступ» Максим Твердохліб