В Україні скоро вибори до місцевих Рад і місцевих органів влади. Восени нас чекає черговий театр, в кому актори будуть грати сценку, як слуги народу служать власне самому народу. Мільярди доларів буде витрачено на рекламу популізму, на підкуп виборців і т.д. І, звичайно, глядачі в черговий раз повірять, що ці мільярди витрачаються саме задля їх гарного майбутнього життя. Звичайно, до влади прийдуть на черговий термін не лише злодії і покидьки, а ще будуть чесні і порядні, патріотичні. Але толку то нуль.

А тепер серйозно.

Кого б ви не вибрали на місцях, нічого суттєвого в Україні не зміниться, адже система влади не змінюється. А значить всі нові і нові-старі будуть грати за правилами старої системи, а інакше система їх просто змете. І повірте, управу знайдуть на кожного. Ви, мабуть, помітили, що центральна влада вже сьогодні називає деяких «самостійних» мерів міст сепаратистами. А потім наступний крок – відкриття кримінальних проваджень і т.д. Була б людина, а стаття знайдеться.

Чому так? Дуже просто. В Україні, дякуючи демократичній формі правління, всю владу контролює олігархія, або безпосередньо, або через своїх представників. Порошенко контролював безпосередньо, Зеленський є представником. Пам’ятаєте про мільярди доларів вище? Так от ці гроші дадуть саме олігархи. А жоден олігархніколи просто так не віддасть однієї гривні, а це значить, що ці витрачені гроші мають повернутись, та ще і з прибутком. Для олігархів Україна це просто бізнес працюючий по формулі: ГРОШІ – ВИБОРИ – ПРИХІД ДО ВЛАДИ – ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ.

Тобто на всіх рівнях влади будуть розставлені свої люди, щоб за наступний термін між виборами повернути вкладене. Значить знову і знову буде дерибан бюджету, землі, інших ресурсів, відсутність нормальної конкуренції, наявність монополій, тотальна корупція, незаконне повернення ПДВ, контрабанда і т.д.

Тобто система влади не буде змінена і змін не буде. Якісь місцеві перемоги чесних над нечесними не враховуємо, бо це не системно і не маштабно, а значить не вплине на загальну кризову ситуацію в Україні.

Ще один важливий момент. Всі зміни починаються лише ЗВЕРХУ, і ніколи ЗНИЗУ!!! Тобто, щоб там внизу не робили, поки зверху не дадуть добро, толку буде нуль. І не треба тут розказувати про місцеве самоврядування, адже воно не вирішує системних і загальнодержавних проблем. Тому вибори тих, хто внизу, восени принципово нічого не змінять.

Висновок.

За кого ви проголосуєте суттєвої різниці не має, вибирайте просто тих, хто на вашу думку є чесний та порядний. Не читайте їх програми, не вивчайте їх платформи. Там суцільний популізм, повна відсутність ідеології. Ніхто нічого з написаного виконувати не буде. Але на вибори треба йти і голосувати, можна зіпсувати бюлетень і висловити свій протест, але це теж не є дієво без масовості.

Невже це край?

НІ. Вихід є завжди. В Україні ситуація почне змінюватись на краще, коли до влади прийде команда (політично-громадянська сила), яка почне змінювати саме систему влади, а не сідниці у владних кабінетах.

Ця сила має мати:

  1. Ідеологію та план реформ, тобто модель нової системи влади.
  2. Масову ідеологічну організацію, яка буде готова ці реформи впроваджувати в життя.
  3. Підтримку народом цієї нової системи влади та команди.

Організація «ПОСТУП» пропонує будувати нову систему управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА. А вибори демократичні треба ліквідовувати, бо на вибори ходять лише бабки. Але поки ми не йдемо на вибори, тому не шукайте нас в списках. Ми продовжуємо набирати силу та нарощувати популярність.

Приєднуйтесь до організації «ПОСТУП», лише разом ми переможемо, лише всі разом ми побудуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ.