1. Сьогодні зрозуміло, що метою діючої влади є підняття власного рейтингу, а не благополуччя України. Це очевидно з їхніх дій. Такого не відбувалося за жодної попередньої влади за весь час незалежності. Тобто влада абсолютно безхребетна і йде на повідку популістських інтересів натовпу.

2. Україна сьогодні не може собі дозволити застосування жорстких карантинних заходів. Стан країни вимагає дотримуватися балансу між медичними заходами та недопущенням розвалу економіки і країни в цілому. Крах економіки призведе до політичного краху держави. На жаль, уряд це не усвідомлює або робить вигляд, що не розуміє.

3. В угоду олігархії за допомогою карантину знищується малий та середній бізнес. Олігархії вигідно продовження такого стану речей. Бо це приведе їх до повного контролю над владою і країною. І в цьому ми бачимо олігархічний консенсус. Усі політичні партії підтримують саме такий підхід. Вперше в історії України ми побачили, коли дії олігархії можуть привести до втрати державності і ліквідації країни. І жодна політична сила, окрім «Поступу», про це не говорить. Але залишається народ України, який має зрозуміти такі речі і дати відповідну відсіч антидержавній та антинародній політиці, яку здійснює уряд на чолі з Президентом.