На офіційній сторінці «Поступ» в Facebook пройшло чергове опитування. Тема опитування була «Що українці в даний момент бояться більше ?». Ось які результати були отримані:

Було охоплено 613 людини. Голосів було подано 97.

  • Коронавірус – 14%
  • Економічна криза – 86%

Результати опитування показують простий факт – карантин пройде, а як жити далі? Зубожіння українців почалось набагато раніше оголошеного карантину, а в теперішніх реаліях взагалі прискорилось шаленими темпами. Вже стає зрозумілим, що влада не в змозі ані зупинити цей процес, ані контролювати його. Знову вся надія на закордонну позичку в обмін на прийняття законів вигідних заокеанським дядечкам. То що ж тоді змінилось з приходом нового Президента і нової команди? Абсолютно нічого. Нові обличчя біля кормушки, які створюють вигідні умови для грабування країни тими, хто привів їх до влади. Ось і всі зміни. Спочатку гроші інвестуються в вибори, а потім повертаються з відсотками.

Команда «Поступу» виступає категорично проти такої системи. Ми прагнемо дати реальну можливість українцям, громадянам керувати своєю країною. Наш шлях - це ліквідація демократії та встановлення Громадянської Республіки. А інакше ми і далі будемо тягти дармоїдів, які засіли у владних кріслах.