Понт — це те, без чого нормальна людина не може жити. Для когось понтом є його особисті досягнення, для когось — дітей, для когось — відомих співвітчизників, для когось — спортсменів... А трапляються, навіть, такі екземпляри, для яких понт в тому, що їх олігархи мають найбільші в світі яхти. Хороший, спільний понт об’єднує людей. Досягнення футбольної команди об’єднують фанатів. Досягнення вчених — наукову спільноту. А найдешевша «пальонка» міста — люмпенізовану алкашню району, в якому вона продається.

Однак, всі нормальні люди єдині в тому, що воно, звісно, весело ганяти понти перед іноземцями досягненнями дідів, чарівною природою, працьовитим народом, вродливими жінками... Однак, фраза «а я — американський громадянин», кладе на лопатки практично будь-кого. Звісно, крім клінічних випадків, особливо поширених серед прихильників американсько-масонської світової змови.

Головний понт громадянина — це його країна. Чим величніша вона — тим більше приводів для хизування.

Тим більше тебе поважають. Тим більше дівчат стрибне до тебе в ліжко в якійсь країні третього світу. Навіть, якщо ти далекий не лише від справжнього чоловіка, а й просто від чоловіка. А по Фрейду, все ми робимо заради дівчат.

Але для кожного нормального громадянина, пишатися своєю країною, називатися її громадянином — це честь. І чим потужніша країна, тим ця честь має більшу вагу. А потужною може бути лише та країна, яка не боїться називатися Великою. «Зробити Америку знову Великою» — саме з таким гаслом переміг Дональд Трамп.

Американці хочуть бути Великою країною. Велика Британія — назва каже сама за себе. «Велика сімка» — ви думаєте ця назва зі стелі впала? Чим величніша країна — тим краще в ній живеться громадянам. Тим більше можливостей вона може дати.

Тим надійніше вона захищає свої кордони. Ти або Великий, або васал. Або пан, або кріпак. Ти можеш, навіть, бути багатим кріпаком. Але лише тоді, якщо пан тобі це дозволить. Такі умови неприпустимі. Українці самі мають бути собі панами. На своїй землі. Саме тому наша єдина мета — побудова Великої України. Іншої мети нема і не може бути.