Будь здоровий, українцю! Хочу поговорити про тебе. Хочу звернутися до тебе.

Чи щасливий ти сьогодні? Чи задоволений ти своїм життям? Чи прокидаєшся ти з енергією творити та жити?

Чи твоє життя наповнене сенсом? Чи є в тебе МРІЯ?

Я запитую не про красивий і великий палац у Києві чи його передмісті. Я запитую не про дорогу закордону автівку чи відпочинок на березі океану або далекого моря. Я запитую про МРІЮ, яка буде зігрівати тебе і надавати сил в тяжкі хвили життя. Я запитую про МРІЮ, якою ти будеш пишатися на смертному одрі і яка дасть тобі розуміння, що твоє життя не пройшло не марно!?

Я розумію що в кожного своя Мрія і Він сам вирішує, що йому робити. Тому нічого тобі не буду нав’язувати, а поділюся своєю МРІЄЮ.

Я мрію про свою Батьківщину. Про Україну. Я мрію про той час, коли Україна стане затишним куточком, де живуть ГРОМАДЯНИ тієї України, яка дасть можливість кожному українцю повністю розкрити свої таланти не залежно від його статків. Я мрію про таку Україну, яка буде стояти горою за інтереси СВОЇХ ГРОМАДЯН і допомогати їм не залежно від того, в якій сфері ці інтереси реалізовуються (безпека, духовні, економічні, політичні, просвітні…). Я мрію про ту Україну. в якій ГРОМАДЯНИ а не ОЛІГАРХИ будуть вирішувати як їм жити, за якими законами і правилами.

Моя Україна – це та держава, де всі Громадяни є однією великою сімʼєю і кожен одне одному допомагають. Ми тримаємося один за одного і у разі потреби даємо разом відсіч будь-кому. В моїй Україні РОДИНА — це основа держави і в кожній двоє, троє дітей і більше. Діти — це майбутнє України. Вони завжди бажані у батьків.

Я мрію про Україну, де плекають і виховують дітей на справжніх принципах доброти, поваги, терпіння, ввічливості, совісті. В моїй Україні кожен ГРОМАДЯНИН — це ЗАХИСНИК УКРАЇНИ. Це не красиві слова, а один із обов’язків ГРОМАДЯНИНА.

Я пишаюся моєю Батьківщиною, бо все що виробляється в ній має високу якість і в будь-якій країні світу це знають. Моя держава — це високотехнологічна країна з високим рівнем освіти і статків ГРОМАДЯН!

Я мрію про Україну, в якій незабруднена екологія,  чисте повітря, красиві, зручні й охайні міста, села...

МОЯ Україна — ЦЕ ГРОМАДЯНИ, А ГРОМАДЯНИ ЦЕ УКРАЇНА!

МОЯ УКРАЇНА — ЦЕ ВЕЛИКА УКРАЇНА!

P.S.: Так, мабуть, я мрійник. А я ще й реаліст. І чітко розумію, що для того, щоб моя МРІЯ стала реальністю, Україна має стати могутньою державою! Могутньою і в економічному плані, і в військовому. На жаль (а, може, і на щастя), наше геополітичне становище дає обв'язкову складову — військово сильну країну. А потужною вона сама не стане. Треба багато та наполегливо працювати. Тому я разом з «Поступом» докладаю усіх зусиль над тим, щоб прибрати демократію та встановити в Україні Громадянську республіку і побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ! Приєднуйся до ГО «Поступ»!