Чи можуть обставини скластися так, що Громадянська республіка буде встановлена через 300 років? Теоретично, звісно, може бути будь-що. Можливо навіть завтра ми станемо жертвами якогось погодного катаклізму і тоді вже нікому нічого не буде потрібно.

Можливо навіть таке, що ви, шановний читачу, загинете під колесами п’яного водія. Але хіба це змушує вас уникати дороги? Напевне, що ні.

Так само і «Поступ». Ми не боїмося якихось примарних можливостей та вірогідностей. Ми працюємо з конкретикою. І наші висновки дають нам чітке розуміння того, що Громадянська республіка можлива ще за нашого життя. Але все ж пофантазуймо.

Метою ГО «Поступ» є встановлення Громадянської республіки. Однак, щоб її встановити — потрібно:

  1. підняти економіку;
  2. подолати корупцію, реформувати правоохоронну систему та суди;
  3. реформувати армію.

Зміна форми правління потребує грошей, порядку та безпеки. Саме це і буде першочерговим завданням (першочерговими реформами) Поступу після приходу до влади. Лише після виконання цих трьох умов ми почнемо поволі переводити країну на рейки Громадянської республіки. На скільки це буде відбуватися швидко — час покаже. Але навіть, якщо уявити, що це займе 300 років — ми впевнені, що в заможній, безпечній та справедливій країні добре буде жити всім. І вже, хоча б на підставі цього, ми увійдемо в історію. Курс на становлення Громадянської республіки продовжать наші нащадки. Але однозначно впевненим можна бути в одному — Громадянська республіка буде НЕМИНУЧЕ.