Спочатку просто про середній клас. Є три основних класи в суспільстві взагалі. Перший – найменший - близько 1% - правляча верхівка (в нашому випадку олігархія) та їх обслуга. Другий близько 70% - середній клас. Третій близько 30% - люмпен. Сьогодні багато хто кричить, що середнього класу майже немає в Україні, бо переважна більшість бідна, і орієнтується при цьому на заможну Європу. Але середній клас визначається не лише по фінансовій ознаці. Середній клас - це громадяни з освітою, певним рівнем виховання, правильним світоглядом, мають мозок і ним користуються, тобто, люди думаючі. Прикладом середнього класу є освітяни, інженерно-технічні працівники, професійні військові, медпрацівники, науковці, працівники в галузі економіки. Тобто, середній клас є і завжди буде!!!

Саме спираючись на середній клас повинна орієнтуватись політика "здорової" держави. Адже це самий багаточисельний та розумний зріз суспільства. Саме ці люди перед прийняттям рішення думають. Саме ці люди намагаються відповідально ставитись до прийнятого рішення. Саме ці люди не ведуться на "гречку", а намагаються аналізувати все навколо. Саме вони не вірять просто обіцянкам. Саме цими людьми найважче маніпулювати. А тому за їх голоси не бореться українська олігархія. Олігархія бореться за люмпен і успішно ділить його між собою.

Але так має бути.

А реалії сьогодення інші. "Хвора" держава Україна орієнтується на звичайний люмпен. І так буде доти, доки в Україні буде правити демократична формула ГРОШІ - ВИБОРИ - ПРИХІД ДО ВЛАДИ - ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ З ПРИБУТКОМ. Саме за гроші купують люмпен, і саме люмпен визначає долю країни на найближчі роки. Висновок - треба ліквідувати олігархію, а це можна зробити через ліквідацію демократичної форми правління.

Ситуація може змінитись на краще, коли середній клас зрозуміє і сприйме ідеологію ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА та об'єднається для її впровадження в життя. Тобто, як тільки ідея Громадянської республіки оволодіє масами, так зразу виникнуть необхідні умови для ліквідації демократії і впровадження нового громадянського ладу - ладу, де долю України буде вирішувати саме середній клас.

Саме над цим і працює щоденно без вихідних організація "ПОСТУП".

Демократія буде ліквідована!

Громадянська республіка - майбутнє України!