"Ми постійно знайомимось із громадянами, щоб розповісти про нашу роботу, щоб знайти якомога більше однодумців. Але іноді у відповідь чуємо:

«Вибачте, я просто не маю часу реально читати переливання з пустого в порожнє…"

       Відповідь:

      На цей фразеологізм, закинутий нам, хочеться відповісти народною мудрістю: "Поспіх потрібний у двох випадках: під час ловлі бліх та розладі шлунку", усе інше -"Сім раз відмір - один раз відріж".

Немає ніякого сумніву, що поспіх із прийняттям важливих для майбутнього держави рішень ні до чого хорошого не приведе. Час показав, що українським політикам і законодавцям, як "поганому студенту", завжди бракує однієї ночі перед іспитом. Проте, як і в студентів, у них завжди є шанс викрутитися, і вже не важливо, як це відіб'ється на простих громадянах, бо поки в них є пояси, то є можливість їх "тугіше затягнути". А знаєте, біда в тому, що такими темпами вже скоро не буде на кому їх затягувати...
      Чому перед тим, як приймати якісь важливі рішення в колі сім'ї, усі члени збираються разом? Довго обговорюють їх, прораховують усі варіанти й варіанти можливих наслідків, а лишень тоді починають робити перші рішучі кроки... На державному рівні поки маємо тільки показовий вигляд таких дій, за яким ховаються всі брудні діяння державних службовців.
      Даний етап діяльності ГО "Поступ" полягає саме в обговореннях, дискусіях, розрахунках кожного наступного кроку з урахуванням помилок - як своїх, так і в основному чужих, пропаганді наших поглядів. І найголовніше - пошуку однодумців та людей готових діяти, а не чекати!!! Саме цим і повинна займатися громадянська організація. Усе інше - розпорошування ресурсу.
        Українці вже вкотре поспіхом зіграли в лотерею під час виборів нового президента, але знов забули, що лотерея дає шанс одному з мільйонів, чи навіть мільярдів... Буде вона виграшною у нас, чи втратимо те, що заложили  покаже тільки час. То ж чи не краще спочатку все добре прорахувати???
       Чомусь більшість завжди чекають дій від інших, але яких саме дій - не розуміють і самі. А потрібно не чекати, а підключатися - дискутувати, десь критикувати, десь підтримувати, а головне - діяти, бо, як відомо, істина народжується в суперечці.
       Тож, якщо вам не цікава доля країни, і ви вважаєте це марною справою, то майте на увазі, що незабаром може настати час, коли ви будете нецікавими для своєї держави - Великої України!