Кадри дійсно вирішують усе.

Кадри - це наша перемога.

Звичайно, кадри можна шукати де завгодно і як завгодно. Можна їх шукати в метро, можна серед друзів та родичів, можна чекати поки вони самі вас знайдуть.

Організація "ПОСТУП" пройшла досить серйозний еволюційний шлях розвитку й тому в нас вже є чітке розуміння, де брати кадри і як. На сьогодні наймасовішим та найзручнішим майданчиком для роботи є соцмережі. Ми працюємо в соцмережі ФЕЙСБУК.

Загалом, є два великих методи роботи з пошуку кадрів:

  1. Метод вербовки.
  2. Метод перебору (метод великих чисел).

Організація "ПОСТУП" працює саме за другим варіантом, тобто, за методом великих чисел. Цей метод працює всюди і завжди, в будь-яких сферах життя. Тобто, ми просто шукаємо тих, хто з нами згоден, з нашою ідеологією ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА, хто готовий із нами працювати для досягнення мети.

Хочу зауважити, що ми ні з ким не сперечаємось, нікого не переконуємо, нікого не вчимо. Ми просто шукаємо свідомих Громадян України, які готові з нами рухатись до побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ через зміну системи влади на ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ. Звичайно, ми готові розказувати, ми готові пояснювати.

Коротко механізм роботи має такий вигляд:

-  через ФБ контактуємо з абсолютно незнайомою людиною (людину обираємо за певними критеріями), тобто, пропонуємо знайомитись із нами і нашою діяльністю;

- якщо людина погоджується, то їй розпочинаємо надсилати нашу газету, пропонуємо вподобати нашу сторінку на ФБ, читати Доктрину ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА на сайті. Тобто, включаємо її в наш інформаційний простір;

- якщо людина не виявляє бажання знайомитись, то ми просто з нею прощаємось і встановлюємо контакт з іншою;

- якщо людина не менше 3-х місяців вже знаходиться в нашому інформаційному просторі, ми розпочинаємо другий етап роботи - пропонуємо розглянути питання вступу в організацію, щоб рухатись разом. Тут, зазвичай, питання і відповіді, зустрічі чи розмови телефоном. У результаті такої роботи особа повинна прийняти рішення - або вона з нами, або ні. Якщо ні, то прощаємось і рухаємось далі. Якщо так, то людина приєднується і рухається разом із нами до побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ.