Зразу хочу розставити всі крапки над "і". Я не є експертом в правоохоронних органах, я ніколи там не працював. Ця стаття - це погляд активного Громадянина України зі сторони, і своє бачення.

Сьогодні діяльність МВС України не можна назвати ефективною. Думаю, що з цим не погодиться мало хто в Україні, хіба влада і їх холуї. Більше того, МВС просто бездіяльна. Існуюча олігархічна влада перетворила МВС з державного органу на бізнес структуру, і тепер головне її завдання - заробляти гроші для верхівки та бути караючим мечем для "ворогів".

Після втечі Януковича ходив такий вислів - Янукович злодій, але ми ще його будемо згадувати і бажати його повернення. Так от, я сьогодні вже його згадую і шкодую за тим порядком Януковича, порядком за поняттями, але порядком.

                Раніше, при так званій злочинній владі, система МВС захищала і допомагала "своїм", але і про громадян не забувала. Машина МВС працювала чітко, якщо питання не чіпляло перших осіб країни і їх холуїв. Приймалися і розглядалися скарги, реагували на скарги, карали винних, хоч якось захищали простих громадян і допомагали їм.

                А що ж тепер? А тепер вже не погана міліція, а хороша поліція перетворилась на бізнес структуру, головним завданням якої є лише заробляти гроші. Про захист прав і свобод громадян не йде мова взагалі. Ніхто і ніде, навіть, не збирається допомагати громадянам при порушенні Закону. Але ж ця поліцейська структура фінансується саме громадянами, а не державою. Бо, як відомо, нема грошей державних, а є гроші платників податків. Отже, ми їм платимо гроші, а у відповідь дуля? Звичайно, ні, скажете ви, і будете праві. Вони за наші гроші оформляють протоколи про порушення ПДР, вони інколи приймають скарги і вносять їх до реєстру, інколи вони порушують кримінальні та адміністративні справи, а інколи їх, навіть, розслідують. Тобто ця величезна поліцейська машина займається просто адміністративною роботою. Хоча і тут вони толком не працюють, адже тепер вони дозволяють собі ігнорувати запити громадян і громадянських організацій, порушуючи елементарні Закони.

                Тобто, на нас просто плюють. І нічого з цим не можливо зробити.

                 Сьогодні поліцейська машина не почне рухатись, поки ти не даси гарного хабаря, хоча це явно не хабар, це просто гарна плата за їх роботу. Хочеш, щоб тобі шукали вкрадене авто, - плати, хочеш, щоб розслідували крадіжку, - плати, хочеш, щоб знайшли вбивцю, - плати. І так за все. Звичайно, можна і не платити, але тоді ти будеш все розслідувати і шукати сам.

                Наразі, питання власної зброї для захисту стає особливо гострим. Якщо поліція не може і не хоче нас захистити, то тоді сам громадянин буде себе захищати.

                То може дозволимо громадянам вільно використовувати зброю?

                То може припинимо фінансувати МВС або розженемо їх?

                Чи може, нарешті, заставимо їх працювати на нас, на громадян?

                Відповідь на останнє питання є. Вся ситуація в країні вигідна лише олігархії, бо у неї є гроші, щоб вирішувати питання, і у неї є великі гроші, щоб вирішити будь-що. Отже, треба прибирати олігархію від влади. а для цього треба змінювати систему влади, тобто ліквідовувати олігархічно-демократичну модель сьогодення і впроваджувати ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ майбутнього.

                Хочете змін? Набридло жити бидлом? Приєднуйтесь до організації "ПОСТУП", підтримайте ідеологію ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА.

                Лише всі разом ми переможемо. Лише всі разом ми побудуємо ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!