В організації «Поступ» було проведено опитування щодо сплати додаткових членських внесків. Було поставлене таке питання: «Чому в організації ті, хто дають додаткові внески, їх дають, а ті, хто не дають, їх не дають?»

Наводимо приклад однієї з «цікавих» відповідей: "Платять деякі, щоб відкупитись, та коли бачать конкретну діяльність і конкретну ціль." 

В принципі, правильно. Деякі поступівці платять додаткові внески, бо у нас це вже добра традиція. Адже краще заплатити, ніж пояснювати, чому ти жлоб і не хочеш хоч 5 грн на місяць виділити для фінансування діяльності.

Якщо людина не є баластом, то вона обов'язково бачить конкретну діяльність, її не можна не побачити. Тому всі, хто активно працюють, ще і обов'язково за власним бажанням платять додаткові внески.

Звичайно, є ще деякі "розумні" поступівці, і вони також платять додаткові внески, хоча і дуже цього не хочуть робити, але платять, бо "розумні".

На сьогодні, крім кількох осіб, абсолютно всі можуть і повинні платити додаткові внески. Сьогодні, навіть, безробітний може назбирати і здати пляшок на 10 грн. Тому, коли людина каже, що у нього нема грошей, то або це повний дурень, або просто нас тримає за дурнів. Але ж ми все чудово розуміємо.

Як це не парадоксально, але сьогодні сплата людиною додаткових внесків є яскравим показником ху із ху.