Що краще РОБОкоп або ЛЮДИНАкоп? 
Пропоную Вашій увазі рубріку «ЖЕРСТЬ», де я буду освітлювати соціальні проблеми та життеві моменти, з якими зустрічаюсь під час моєї адвокатської практики. Однією з головних проблем нашого суспільства є дуже великий потік інформації, яку потрібно не тільки сприймати, але й відфільтровувати одне від іншого.
Так я зіткнувся із не поодиноким висловом «пластикові», так більша частина громадян (принаймні тих, хто з ними зіткався) називають наших патрульних поліцейських. І якщо бути відвертим, деякі з них такі насправді і є, але це не тому, що вони погані або дурні, це сталося через ті підготовчі курси, які вони проходять (три місяці).

Пропоную згадати всім відомий фільм «Поліцейська академія», а тепер уявіть, що наші існтруктора пройшли таку підготовку і сьогодні обучають майбутніх патрульних. Скажу Вам відверто, що це просто жах. Хлопців та дівчат вчать голосом примушувати злочинців (хуліганів) припиняти вчиняти незаконі дії або опір. Це призводить до того, що більшість громадян вважають копів слабими або такими, кого можна посилати на три літери. І я зараз говорю про конкретні факти (бачив відеозйомки з їх камер). Чомусь всі забули, що вимога поліцейського є обов’язковою до виконання, яле якщо ти не згоден то можеш це оскаржити. А де хто навіть починає з ними битися, лаятися, тощо. На запитання, яке це має відношення, пояснюю - ми ніколи не зможем побудувати ВЕЛИКУ УКРАЇНУ, якщо не будемо поважати тих, хто забезпечує правопорядок та охороняє наш з Вами спокій. Отже, крім обов’язків громадянина закладених в системі «Громадянська республіка», я пропоную відзначити той факт, що кожний свідомий громадянин, який бачить злісний опір або напад на поліцейського має право (а у разі фізичної можливості) і зобов’язаний надати допомогу, або хоча б зняти на телефон подію і потім виступити свідком.