«Подобаєтесь ви мені, підтримую вас, я б приєднався до вашого руху, але...», — саме таку або схожі фрази ми чуємо від наших громадян. Пропоную розібрати конкретний випадок, який був зі мною під час роботи по зовнішнім кадрам з новою людиною.

Відповідно до нашої схеми роботи, я запропонував людині знайомитись з діяльністю «Поступа», почали йому розсилку газети, потім були питання-відповіді. А потім настав момент робити людині вибір — він з нами чи ні.

І тут почалося )))

Людина заявила, що нас підтримує, що згодна з необхідністю ліквідації демократії, що хоче, як і ми, побудувати Громадянську республіку і т.д. Але не підтримує тезис про повернення Україні статусу ядерної держави, тобто не хоче щоб у нас була своя ядерна бомба. Бо мовляв нам цього не дадуть зробити, нас зроблять вигнанцями цього світу, у нас не вистачить грошей, і, взагалі, краще всіх любити навколо ніж воювати з ними.

Звичайно, я почав пояснювати людині:

  • що мовляв це лише тезис-бажання, який не набрав підтримки достатньої навіть в самому «Поступі»;
  • що ядерна зброя необхідна не для нападу, а як фактор, що стримує, для оборони країни;
  • що поки ми прийдемо до влади. то може світ зміниться і ядерна зброя взагалі вже нікому буде не потрібна і т.д.

Але всі мої роз'яснення вже ніхто не сприймав.

Про що це говорить? Ця людина звичайне брехло та триндун!

Людина і не думала нас підтримувати, вона не хоче ліквідації демократії і встановлення Громадянської республіки, вона просто шукала за що зачепитись, щоб красиво відмазатись. Якби ця людина хотіла всього вище переліченого, то вона була б вже з нами. Вона б мала погодитись лише з принциповими основними моментами, а все інше можна обговорювати і обговорювати.

Ідеологія «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА» на сьогодні не є досконалою на всі 100%, є ще і недоліки, є і не доопрацьовані моменти. Але кістяк ідеології вже сформовано і затверджено, він не підлягає обговоренню і дискусіям.

А все інше є другорядне, значить, воно може обговорюватись і змінюватись під сучасні потреби людства.

Тому підтримувати обов'язково треба кістяк ідеології «ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА»:

  1. Три громадянських постулати.
  2. Ліквідацію демократичної форми правління.
  3. Ліквідацію незалежності гілок влади одна від одної.
  4. Впровадження нової системи управління Громадянська республіка.
  5. Заміна виборів на делегування.

По всіх інших суперечливих моментах можна шукати компроміс, бо якщо підходити так принципово і чіплятись за кожну букву, то ніколи нічого путнього не побудуєш. В житті завжди є місце компромісу і «Поступ» готовий йти на нього.

Нам потрібні громадяни, які готові підтримати новий стратегічний курс для України, які готові боротись за цей шлях, які готові брати на себе відповідальність за країну, які хочуть жити в ВЕЛИКІЙ УКРАЇНІ.

Все більше громадян України дізнаються про організацію «Поступ» і про ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ, і все більше погоджуються з необхідністю ліквідації демократії. А значить ідея оволодіває масами.

Демократія буде ліквідована!

Громадянській республіці бути!