Ми Українці – Велика Нація! Сподіваюсь ні в кого цей вислів не викликає сумнівів. Але давайте все ж таки подивимось, чи насправді це так? Якщо ми дійсно Велика Нація, то звісно ж, ми живемо у Великій Державі! У Великій Україні! Наша країна розташована в центрі Європи, в нас родючі землі, самі красиві дівчата!

Наша валюта сама стабільна в світі, вона взагалі є світовою валютою. Про чесність та порядність наших суддів ходять легенди. Наші депутати – це самі кваліфіковані люди в країні, це – справжня еліта нації!

Про Президента та Прем’єр-міністра взагалі нічого й сказати, це справжні полубоги. В нашій країні всі природні ресурси належать народу, тому відповідно для населення скасовано плату за комунальні послуги.

Люди наші багаті та активні. Відповідальність за своє життя покладають тільки на себе. Навіть таке прислів’я є «Заможний та відповідальний як українець». Це все завдяки тому, що свого часу нам вдалось встановити в країні новий політичний лад – Громадянську республіку, а замість виборів ввести делегування. Олігархи зникли як динозаври, брати хабарі стало невигідно та неможливо, влада перейшла до фахівців, які дбають про державу.

А десь там … у паралельному світі… існує інша Україна… Вони теж вважають себе Великою Нацією і теж впевнені, що живуть у Великій Державі – Великій Україні. Їх країна теж розташована в центрі Європи, в них родючі землі, і теж самі красиві дівчата. А далі все так, але «трішечки не так». Валюта нестабільна та залежить від світової валюти. Про «чесність» та «порядність» суддів складають анекдоти. Депутатів, які постійно брешуть та крадуть не повертається язик назвати елітою нації! Про Президента та Прем’єр-міністра просто нічого й сказати … сумно… Всі природні ресурси країни належать начебто народу, але мають право розпоряджатися ними виключно олігархи, а звідси й занадто висока плата за комунальні послуги для населення. Гроші в буквальному сенсі робляться «з повітря». Людям продають те що й так їхнє!

Люди бідні але хитрі. Всю відповідальність перекладають на інших. Навіть таке прислів’я є «Я нічого не знаю - моя хата з краю». Єдине чим вони дійсно можуть похвалитись, це перейменуванням вулиць та забороною продажу алкоголю з 23:00 до 10:00 (бо це начебто «як в Європі»). Мабуть планують легалізувати легкі наркотики та дозволити одностатеві шлюби – бо це теж «як в Європі». Тим більше, що такі легкі та «популярні» шляхи до Європи зробити значно простіше (лише затвердити та підписати відповідні папери) аніж відремонтувати дороги, подолати корупцію і таке інше. А це все завдяки тому, що в країні Демократія, до влади можливо прийти лише шляхом виборів за шалені кошти, які потім потрібно повертати хабарями, відкатами тощо. Олігархи є справжньою правлячою «елітою суспільства». Не брати хабарі просто неможливо, тому влада в країні належить не фахівцям а маленькій групі людей, для яких власні інтереси значно вище за державні.

Шановні українці, а в якому із паралельних світів живете Ви? Ви прихильник Демократії чи Громадської республіки? Ви заможний і відповідальний Громадянин Великої Держави? Чи може Ви той самий пересічний Великий Українець, який нічого не хоче знати і Ваша хата до сих пір стоїть сором’язливо з краю?...