Керівництву "Приватбанку"

Шановні добродії.

Це остання спроба достукатись до вас і запропонувати вирішити справу мирно. Без її розголосу і без поглиблення в сутність проблем, які чомусь виникли всередині "Приватбанку".

Наше завдання, завдання громадянської організації "Поступ" не воювати із банками чи ще кимось, хто порушує законодавство, а будувати Велику Україну.

Але іноді доводиться витрачати час і на такі речі.

Вашій увазі пропонується проект публікації в ЗМІ. Це відкрите звернення до Мінфіну. Робоча назва публікації "ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО ПОЧАТКУ РОЗВАЛУ «ПРИВАТБАНКУ».

Ми проект цієї публікації три дні тому надали керуючому Інвестиційного відділення Київського ГРУ «Приватбанку» (м. Київ, вул. Деревлянська, 8), яким керує Кириленко Лариса. Реакції - НУЛЬ!

Тепер звертаємось до когось з керівництва в "Приватбанку" який має розум і одночасно має бажання того, щоб "Приватбанк" продовжував бути лідером серед банків України.

Просимо взяти за увагу наступне.

  1. Громадянська організація "Поступ" не хоче ні з ким воювати, але принципово виступає за те, щоб в державних структурах був наведений лад.
  2. "Приватбанк" допустив ряд порушень. Які вже зафіксовано і є на це відповідне письмове підтвердження Національного Банку України.
  3. Ми пропонуємо вирішити питання виправлення порушень негайно. 

В разі відсутності принципового розгляду цієї ситуації керівництвом "Приватбанку" ми зазначену публікацію опублікуємо в газеті "Громадянська республіка" на інтернет-сайті ГО "Поступ" і сторінці ГО "Поступ" в Фейсбуці. І докладемо певних зусиль щодо поширення зазначених матеріалів.

Пропонуємо відреагувати негайно. Терміну для вирішення питання мирно є до моменту подання зазначеної публікації в верстку газети. Після публікації газети повернути час назад вже не вийде.

Цей лист також буде доведено до відома громадськості.