Минуло рівно три роки з того моменту, як я вийшов із команди МІХЕІЛА СААКАШВІЛІ. Можна сказати, що я побув у цій команді не довго – десь два місяця формально, поки проходив конкурсний відбір і співбесіду й 15 днів офіційно, коли був позаштатним радником ІГОРЯ ЛИТВИНЮКА – голови Овідіопольської РДА, якого особисто нам у район «привів» МІХО.

Мої враження досі суперечливі. З одного боку МІХЕІЛ НІКОЛОЗОВИЧ – реформатор, який провів успішні реформи в себе на батьківщині – у Грузії, а з іншого, та людина, з якою мені довелось попрацювати ті 15 днів і яка була мені представлена, як людина МІХАІЛА СААКАШВІЛІ, виявився звичайним «пройдисвітом». Ніякі реформи його не цікавили, окрім реформи його власної «кішені» під час перебування на посаді голови району.

І невдовзі все стало на свої місця. Ще одна людина команди СААКАШВІЛІ-ЛИТВИНЮКА – МИКОЛА РУДИК, який у той час був керівником апарату Овідіопольської РДА, десь через півроку був взятий на хабарі в сумі 5 тисяч доларів США і вже реально є засудженим за корупцію. Але ніхто з команди СААКАШВІЛІ не засудив його, а сам ЛИТВИНЮК навіть постійно захищав.

Хоча пізніш я все ж зрозумів, що ЛИТВИНЮКА самому МІХАЙЛУ НІКОЛОЗОВИЧУ тоді нав’язали з апарату президента, оскільки після його вигнання з Одеської області, ЛИТВИНЮК тихесенько перейшов до квартирно-експлуатаційного відділу МО України по місту Одеса й почав він там і далі тихесенько «набивати» власні кишені в той час, коли МІХЕІЛА СААКАШВІЛІ почали «мочити» з усіх сторін.

Тому мій висновок відносно СААКАШВІЛІ М.Н. – він людина, яка готова проводити радикальні зміни в країні, але яка не дуже самостійна. Є люди, які розпоряджаються його діями і коли ці люди вказали йому йти в команду ПОРОШЕНКА, він туди пішов, але саму команду ПЕТРА ОЛЕКСІЙОВИЧА не торкав навіть в той час, коли були відверті корупційні скандали.

І найголовніше, він мене особисто надурив – коли я пішов із «команди» ЛИТВИНЮКА, я з СААКАШВІЛІ зустрівся під час його перебування в Білгород-Дністровському і попросив аудієнції для доповіді по ситуації з ІГОРЕМ ЛИТВИНЮКОМ. СААКАШВІЛІ пообіцяв, але так і не запросив мене на цю зустріч, що показує – боротися з корупцією він готовий, але не до кінця і у нього є «недоторкані»…

ТОЖ «НА СААКАШВІЛІ НАДІЙСЯ, АЛЕ І САМ НЕ ЗІВАЙ».