Працюючи в группі "Зовнішні кадри" з пошуку нових людей, отримав таку цікаву відповідь. Це типова думка і тому наводимо її, а також відповідь на неї.

Тацій Дмитро

Доброго дня, Федір!

Звертаюсь до Вас від імені нашої громадянської організації "Поступ". Ми вважаємо, що для того, щоб ситуація в Україні змінилася на кращє, потрібно змінити саме систему влади, а не поганих на чесних і порядних. Сьогоднішня демократична система працює по формулі: "гроші-виборча кампанія-вибори-отримання мандата депутата-витягування грошей із прибутком". Це неминуче призводить до корупції чи олігархії. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб я Вам розповів про нашу роботу?

Fedja Klimko

Доброго дня Вам! Ви мене вибачайте, але я не дуже в цьому всьому розбираюсь. А влада настільки вже доводить людей, що людям вже не хочеться з нею мати нічого спільного і кожен сам за себе!"

********************

Відповідь:

Я також не розумію такого підходу, як «я не дуже в цьому всьому розбираюсь».

А в чому ти, друже, не розбираєшся? В економіці, політиці внутрішній чи зовнішній? Так я ж наче і не запитую тебе про рецепти виходу держави з кризи чи ще якихось розумних речах, які знають виключно високоосвічені люди з вищою освітою та знанням кількох іноземних мов.

Я звертаюся до тебе, як до ГРОМАДЯНИНА, з простим питанням - чи подобається тобі ситауція, що склалася в Україні?

Чи задоволений ти тим рівнем життя, що сьогодні є в Україні? Чи бачиш ти, що влада рухає нашу державу в вірному напрямку і завтра в Україні буде краще?

На ці і подібні питання людина, навіть, з мінімальним рівнем освіти може відповісти, ну хоча б сама для себе.

Хоча може в тебе все добре і ти не відчуваєш, як постійно зростають ціни на їжу, проїзд, послуги ЖКХ та їнше. Можливо ти не відчуваєш, як твої статки постійно обесцінюються і твоє майбутнє стає хитким і примарним. А може ти не знаєш, що багато українців виїзджають з країни назавжди або на заробітки, бо в Україні вони мусять працьовати за копійки, а життя постійно дорожчає?

А може ти і не хочешь ні в чому розбиратися? Можливо тебе все влаштовує і тобі достатньо того, що ти поки ще можеш купити шмат дешевої мясомісткої соєвої ковбаси, пляшку горілки і потім відвести душу на кухні, звинувачуючи владу у своїх проблемах?

ЯКЩО ЦЕ НЕ ПРО ТЕБЕ - ТО ПОЧНИ ВІДНОСИТИСЯ ДО СЕБЕ, СВОГО ЖИТТЯ І УКРАЇНИ ПО ДОРОСЛОМУ!

РОЗКРИЙ ОЧІ І ЗРОЗУМІЙ НАРЕШТІ, ЩО ЦЕ ТВОЯ ДЕРЖАВА І ТИ В НІЙ ХАЗЯЇН!

І сьогодні від твоїх дій буде залежати якість твого життя і життя твоїх дітей завтра! Чи буде Україна процвітаючою, заможною, безпечною та могутньою, або продовжуватиме падати у прірву злиднів, корупції, війни та беззаконня.

Почни розбиратися з тим, що коїться в твойому місті, будинку, вулиці, державі. Приєднуйся до тих, хто вже сьогодні рухається у цьому напрямку і почни сьогодні витрачати свій час, свої здібності і гроші задля того, щоб завтра в Україні жилося краще!

Я разом з громададянською організацією «Поступ» будую ВЕЛИКУ УКРАЇНУ!

А ЩО РОБИШ ТИ?