Стоїш собі в парку, радієш життю, нюхаєш запашну каву… І тут, біля тебе якийсь брудний чолов'яга починає справляти нужду. Гидко? Безумовно! Щоб цього не бачити, ти розвертаєшся і йдеш далі. А завтра вибори. І цей чолов’яга стоїть з тобою в одній черзі за бюлетенем. Невідомо чи мив він руки після того. Та й не лише після того. Але твоя черга відразу за ним. Ти будеш розписуватися саме тією ручкою, якою розписувався він. Бюлетень в тебе такий же. І позначити ти можеш так само лише одне прізвище, і можливість потрапити в список кандидатів в тебе майже така ж сама, і ставлення до тебе з боку влади таке ж, і права та обов’язки у вас ідентичні...

Іншими словами ви з цим чолов’ягою для держави та для влади ОДНАКОВІ. Ти, інтелігентна, освічена людина, і смердюча худоба, якій плювати на культуру і мораль, - це одне і те ж. А тепер уяви собі, що такої худоби у нас купа і вся вона голосує! Або за 200 грн., або коли на білборді побачить собі подібного. За все життя вона не прочитала жодної книжки, їй плювати на все і всіх. Вона - невіглас в економіці, в політиці... Але вона МАЄ ПРАВО ГОЛОСУ. Таке ж, як і в тебе. Сьогодні ця людина з тобою прийшла на виборчу дільницю «за гречку», а завтра йому вже чхати на вибори і він знову десь бухає, навіть, не думаючи про наслідки свого «гречаного життя». Це ї є демократія. Справжня демократія.

Деякі люди вважають, що не можна називати людей худобою. Що це несправедливо та неетично. І я повністю розумію цих шанованих мною зоозахисників. Справді, не можна називати людей худобою.  Худоба несвідомо справляє нужду біля вас. А людина — свідомо. Худоба не здатна до освіти, а людина здатна. Худоба невіглас від природи, а людина — від бажання. Тому називаючи таких людей худобою, я, насправді, ображаю худобу. (При нагоді за це обов’язково вибачусь, однак порівняння вимушене).

Чи може подобатися нормальній людині, що її політичні права та права алкоголіка, наркомана, худоби, бандита-рецидивіста є ідентичними? Я переконаний, що ні. А демократія переконана, що так. Саме тому ліквідація демократії — це єдиний шлях до прогресу. Бо доки наше політичне буття залежить від худоби, доти ми будемо жити в хліву.