Працюючи в группі "Зовнішні кадри" з пошуку нових людей, отримав таку цікаву відповідь. Це типова думка і настільки помилкова, наскільки й поширена. Тому наводимо її, а також відповідь на неї:

Тацій Дмитро

Доброго дня Віталій!

Звертаюсь до Вас від імені нашої громадянської організації "Поступ". Ми вважаємо, що для того, аби ситуація в Україні змінилася на краще, потрібно змінити саме систему влади, а не поганих на чесних і порядних. Сьогоднішня демократична система працює за формулою: "гроші-виборча кампанія-вибори-отримання мандата депутата-витягування грошей із прибутком". Це неминуче призводить до корупції чи олігархії. Наша мета - замінити в Україні демократичну форму правління на Громадянську республіку (республікансько-громадянський лад). Працюємо в цьому напрямку. Шукаємо однодумців. Як Ви дивитеся на те, щоб я Вам розповів про нашу роботу?

 

Виталий Смеян

Я дивлюсь на це, як на витрату часу, як мого, так і вашого. Не країна погана і не олігархи та корупція. Погані люди. Ви не там акцентуєте))), оберніться навколо: люди як зомбі. Людей розбудіть, а не владу міняйте ))) всі хочуть жити добре, але марять і думають, що це держава повинна робити, але держава може це тільки підтримувати. Люди смітять, не прибирають, самі плюють на закони, а скидають провину на олігархів та корупцію.

Просто купка звірів, які реально вірять, що це не вони винні в тому, що на вулицях і пляжах бруд.

Біля води бруд, на асфальті недопалки. Держава це 2-3% населення. 3% не роблять порядок. І не зможуть!

Порядок може зробити тільки 97%. Або хоча б 20-30% активних, які розбудять своє оточення.

Дмитро, честно Вас відповім: Хочете змін? Справжніх?

Почніть з себе, дайте приклад своєму оточенню, щоб їм було соромно, коли вони бачать, що ви робите правильно.

І виховайте гарних дітей. Які будуть ще кращими за вас. Оце зміни. Реальні. Я почав з себе вже давно і мій світ змінився.

Вам також рекомендую.

 

Відповідь:

ПО ПЕРШЕ:

У світі є багато держав. Одні сильні, економічно розвинуті та безпечні, інші бідні та небезпечні для життя. Також є в одній і тій же державі регіони квітучі та безпечні, а в іншому регіоні тієї ж держави злиденні та з розгулом корупції і бандитизмом. У чому ж різниця? Невже в одному місці живуть гарні, чесні та порядні громадяни, а в іншому брехуни, злодії та вбивці? Як таке може бути? В чому різниця та причина успіху чи злиднів?

Почнемо з того, що усюди люди у переважній більшості однакові. Вони усюди і завжди хочуть добре і безпечно жити (смачно їсти і пити, солодко спати, займатися сексом, подорожувати та купляти гарні речі) і при цьому за можливістю не працювати, а отримати усе це задарма. І лише невеликий відсоток людей, які переймається своєю країною, яким не все одно, яким шляхом розвивається їхня Батьківщина і що очікує їх у майбутньому. Таких людей, справжніх ГРОМАДЯН, в усіх країнах не багато, приблизно до 30% населення. А дехто каже, що їх ще менше – до 10%. Саме від цих ГРОМАДЯН залежить ситуація в їхній країні. Саме від активності, організованості цих ГРОМАДЯН залежить процвітання чи злидні в державі. Саме ці ГРОМАДЯНИ ведуть за собою усіх інших людей. І це підтверджує ситуація в Лівії, коли лише 2-3 відсотки людей прийняли участь в громадянській війні проти Муамара Кадаффі, а усі інші спостерігали за подіями. Завдяки цьому квітуча, безпечна і стабільна держава покотилася в прірву. Історія Сингапуру є найяскравішим прикладом того, коли до влади приходить справжній громадянин Лі Куан Ю з великою мрією перетворити свою Батьківщину на потужну державу і присвячує цій меті усе своє життя. І сьогодні Сінгапур світовий лідер в кількох галузях, четвертий найбільший фінансовий центр у світі, другий найбільший у світі ринок азартних ігор, третій найбільший нафтопереробний завод. В Сингапурі більше доларових мільйонерів на душу населення, ніж в будь-якій іншій країні. І таких прикладів багато. Є Громадяни, а є всі інші люди, які йдуть за Громадянами. Тому якщо Вам не все одно, що буде з Україною, будьте Громадянами у повному розумінні цього слова і ведіть за собою усіх інших людей!

ПО ДРУГЕ:

Держава і громадяни - це не щось різне, а ОДНЕ ЄДИНЕ! Це нам всякі розумники вкладають думку, що держава окремо, а громадяни окремо. Так ніколи і ніде не бувало. Тут, очевидно, під "державою" розуміють владу. Але будь-яка влада завжди має підримку, мінімум 10% громадян. Якщо менше, то така влада перестає бути владою. Тобто будь-яка влада - це виразник інтересів якоїсь частини всіх громадян. Так, можуть бути конфлікти між окремими верствами населення. Але це конфлікти не між міфічною державою і народом, а між одними групами громадян та іншими.

ПО ТРЕТЄ:

Будь-який порядок налаштовується завжди і всюди СИЛОЮ! Так, для багатьох сила не потрібна. Більшість людей НЕ СМІТИТЬ, НЕ ПЛЮЄ, ЧЕСНО ПЛАТИТЬ ПОДАТКИ, і все аналогіно теж роблять чесно і порядно. Але завжди є меншість, яка саме і потребує сили, задля того, щоб її ставити в рамки.

Наркоманам, п'яничкам, злодіям та іншим покидькам ніколи не буде соромно за свої дії. Вони будуть смітити, гадити, зачіпати Вас, заважати жити Вам і оточуючим. Таких людей вести себе пристойно можливо тільки змусити. Люди завжди і усюди однакові. Вони йдуть туди? куди їх ведуть і роблять те? що їм дозволяють. Тільки невідворотність покарання змушує людей вести себе пристойно та поважати інших.

 

ВИСНОВОК:

Не чекайте на диво, його не буде. Все в Ваших руках. Почніть цікавитися політикою і своєю державою. Розбирайтесь в тому? що діється в країні і у чому проблема. Об’єднуйтесь разом задля побудови ВЕЛИКОЇ УКРАЇНИ!

УКРАЇНА ЦЕ МОЯ КРАЇНА І Я В НІЙ ГОСПОДАР!

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО ПОСТУПУ!