Чи бачили ви коли-небудь, як сяють зорі? Напевно, бачили! Але чи замислювались, які невичерпні глибини криються за їх несамовитим сяйвом, що змушують вдивлятися в них усіх великих мрійників: поетів, письменників, музикантів, митців і винахідників?!

Розказати про себе... Це просто і складно водночас... Биографічні дані - це лише сухий набір цифр та літер, які, при бажанні, можна знайти де завгодно, навіть в соціальних мережах.

З дитинства так сталося, що мені подобалась професія вчителя. Я займався спортом, і тому, коли прийшов час обирати ким мені бути за фахом, то питань навіть не виникало! Я став вчителем фізичного виховання у школі.

Зі школи зі мною вийшла ще одна, дуже важлива для мене риса, яка і визначила мене як поета.

Маючи такі дуже соціальні риси, важко залишатись осторонь подій, які точаться в моїй країні... Минають роки, змінюються уряди, але добробут країни та її громадян залишує побажати найкращого! Я вже давно помітив, що існуюча форма правління себе дискредитувала, і потрібні зміни принципові. Тому, коли я побачив організацію з ідеєй Громадянської республіки, я зрозумів, що це саме те, що потрібно нашій країні, а, по перше - це потрібно мені.

Я, як і багато інших людей, не фахівець в цій, новій для мене справі, але вважаю, що прагнення досягти спільної мети допоможе знайти шляхи до самореалізаціїї в цьому напрямку.

Олексій Крушельницький, член ГО «Поступ»