Викрути свій мозок і ти націдиш з нього відро помиїв. Це лайно тобі, майстерно і не дуже, заливають через вуха та очі продажні ЗМІ. Але просто не дивитися телевізор вже не вийде. Інтернет. Колись це був чистий інформаційний океан, але сьогодні вже смердить помиями і він. Від бидло-коментаторів до інтелектуалів. Від "треба все спалити і всіх постріляти" до "треба зробити свій цивілізаційний вибір України на аморфному ландшафті геополітичного постмодернізму". Помиї на будь-який смак та розум. Завдання одних - зробити так, щоб ти випустив пару. Інших – щоб у тебе закипів мозок і ти далі пішов сумлінно працювати. Все це для того, щоб ти перестав думати про політику, займався побутовими справами і не ліз до «великих дядьків». Є ще треті хлопці. Якщо помиї на тебе погано діють, то вони просто майстерно відволікають твою увагу.

В країні економічна дупа, а тобі розповідають про мову. В країні криза СИСТЕМИ, а тебе «накачують» безвізом, євробляхами та народженимму зоопарку слоненям... Ніхто не каже про те, чому ти в такому лайні. Чому не кажуть? Бо це професіонали. Вони беруть гроші за свою роботу. І живуть непогано. Система ситно годує своїх пропагандонів. А тебе, за вкрадені в тебе податки, заливає помиями. Тримає тебе за дурня. Якщотидумаєш, що таке лише у нас, то мушу розчарувати. Таке у всьому цивілізованому світі. Змінюється лише якість помиїв в залежності від того, на скільки система багата. Там, де є інтернет і телевізор, - там система займається зомбуванням. Сотні інститутів працюють над тим, щоб тобі щось втюхати. Кольори, тембр голоса диктора, текст, емоції та посилання на науковців... Все це – методи, щоб ти повірив. Від жувальної гумки до Президента. Від засобу для контрацепції до необхідності війни. Зверни увагу, перед будь-якою війною йде накачування народу пропагандою. Лише так можна змусити здорову людину йти і здохнути. Ні, не померти, як герой, щозахищає свою землю. А здохнути, як загарбник.

Що хочетьс ясказати на останок? Мабуть лише одне. Викрути свій мозок, виціди з нього всі помиї і зрозумій. Без тебе, твоєї волі і бажання, НІЧОГО не зміниться в державі. Скільки ще тобі треба батогів, щоб ТИ захотів позбутися господаря? Тебе все влаштовує? Вмикай телевізор.

Не влаштовує? Тоді приєднуйся до нас. Іншого шляху в тебе нема. А ми знаємо, що робити. Будь певен!