Не потрібно нам вірити! Здивований чути таке від політичної сили? Скажу більше! Вірити взагалі не варто нікому! Навіть собі не вір. Нам не потрібна твоя віра. Ми не церква. Нам треба, щоб ти знав. Знав що ми робимо, як робимо і для чого? А найголовніше, щоб робив разом з нами. Лише так ти будеш знати точно, що ми тебе не дуримо.

Ми читали багато слів про велич українського народу. Але ні разу не бачили. А хотілося б. Ми чули безліч слів про економічний потенціал України, але не відчували його жодного разу. І ти не бачив і не відчував. А хочеш. То знай, що без тебе нічого не вийде. Ми з тобою так і залишимось в дупі. Однак ти маєш вибір. Якщо приєднаєшся до нас, ми станемо сильніші на цілого тебе. А олігархічну силу може здолати лише контрсила. Тому лише від тебе залежить, будеш ти частиною Великої України, чи так і залишишся ніким.

Ми, «Поступ», переконані, що ти зробиш правильний вибір. Не вірити олігархічним силам, що вже десятки років обіцяють золоті гори, а знати. Знати, що твоє майбутнє, майбутнє твоїх дітей, близьких та рідних, кується твоїми руками. Що завдяки тобі вони зможуть пишатися не лише минулим України, а й її сьогоденням. Та й ти сам зможеш собою пишатися. Не успіхами в риболовлі, шахах чи випитих склянках пива, а успіхами в державному будівництві. Ти сам розумієш де правильний вибір. Кожна нормальна людина це чудово розуміє. Не вірити, а знати! А щоб знати, потрібно прийти і почати працювати. Тоді на всі твої питання ти отримаєш відповідь, що ми такі ж люди, як і ти. Просто нам набридло комусь вірити. Ми знаємо, що справжні зміни на краще робляться лише власними руками.