Нас часто дорікають, що от, мовляв, вам вже більше 15 років, а вас всього 160 з «хвостиком». Так, це правда, сьогодні нас менше двохсот, і поки важко сказати, коли нас буде двісті. Але ми точно можемо сказати, за яких умов нас стане спочатку двісті, а потім тисяча, і, нарешті, ДЕСЯТЬ ТИСЯЧ.

Для серйозного росту треба кілька умов:

  1. Команда, що працює по залученню нових членів в організацію «Поступ» повинна бути не менше 100 чоловік, і всі повинні системно працювати по стандартному алгоритму. На сьогодні нас працює в команді лише 12-16 чоловік.
  2. Потужна і якісна пропаганда.
  3. Правильне позиціонування «Поступа».

Також може впливати погіршення політичної і економічної ситуації в Україні, інші зовнішньополітичні чинники.

Остання позиція від нашої волі не залежить, а от перші три умови цілком залежать саме від нас. Над цим і працюємо, щоденно.

Тепер щодо самої проблеми чисельного росту. Якщо розібратись, то це не є проблемою для «Поступа», це є завданням. Проблема — це коли не знаєш, що робити і як, а ми все чудово знаємо, і розуміємо, і РОБИМО. Треба лише нарощувати масштаби роботи.

Із проблемами зростання чисельності стикаються всі справжні ідеологічні структури, ідеологія завжди починає повільно оволодівати масами і тому люди її сприймають не зразу. Це лише суто споживацькі структури зростають швидко. Організація «Поступ» є ІДЕОЛОГІЧНОЮ, а тому зростання кількості відбувається повільно. Але коли вирішимо завдання чисельності і станемо потужною структурою, то вже ніхто не зможе нас зупинити на шляху до нашої мети — побудови ГРОМАДЯНСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ в Україні. НІХТО!!! Бо всі інші конкуренти повинні будуть пройти аналогічний нашому шляху, а сьогодні на теренах України, навіть, натяку нема на нам подібних.

Отже, жодного песимізму. Організація «Поступ» зростає і якісно, і кількісно. Повільно, але зростає. Хочете, щоб було швидше? Приєднуйтесь і допомагайте.

Демократія буде ліквідована!

В Україні буде встановлена нова система управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА!

Все буде УКРАЇНА!

Наша кінцева стратегічна мета — ВЕЛИКА УКРАЇНА!!!