Як організатор роботи напряму «Зовнішні кадри», хочу пояснити, чому ж ми працюємо саме за методом великих чисел, поступово просіваємо людей і відбираємо своїх.

Кожен день члени напряму «Зовнішні кадри» починають мінімум 2 нових діалогу в фейсбуці з незнайомими людьми з метою ознайомити їх з нашої ідеологією. Деяким ця робота може здатися, на перший погляд, безрезультатною тратою часу, яка не приносить ніяких плодів (прим. тому краще залучати до «Поступу» друзів та знайомих). Але ж друзі і знайомі дуже швидко закінчуються, і, як виявляється, далеко не всі друзі мають точку зору, подібної до нашої. Але є мільйони незнайомих людей з інших міст і регіонів, яким близькі наші переконання. Як їх знайти?

Звісно, мітинги, акції, рекламу в інтернеті ми теж робимо, люди про нас дізнаються, цікавляться, приєднуються. Але основним ми вибрали для себе метод великих чисел, оскільки, перш ніж людина вступить в нашу організацію, з ним проводиться тривала робота, щоб і він, і ми зрозуміли, що не помилилися у виборі, що він підтримує переконання і погляди Громадянської республіки.

Єдиний недолік даного методу — це великі трудовитрати на просіювання великих масивів людей.

Наведу приклад нашої статистики: відповідає, цікавиться і стає нашим прихильником кожен 10-й, вступає кожен 1000-й чоловік. Якщо буде працювати команда з 10 чоловік, це дійсно буде дуже довго, а якщо нас буде вже 100 членів команди, то ми досягнемо мети за пару років. Наша тактична мета — 1000 членів організації «Поступ».

Ця робота проста і шаблонна, не вимагає спеціальних навичок, головне — бажання працювати і йти до мети. Головний сенс роботи за великими числами — це саме пошук тих, хто буде близькими до нам по духу, і готовими разом з нами побудувати Велику Україну. Таких людей дуже багато, але їх потрібно знайти.