В організації "ПОСТУП" існує і працює ціла Команда з напрямку діяльності "ЗОВНІШНІ КАДРИ". Склад нашої команди поступово зростає, але на сьогодні це 12 поступівців.

            Головне завдання напрямку - пошук нових членів для організації "ПОСТУП". Хоча паралельно ми виконуємо ще одне важливе завдання - розширення нашого інформаційного поля шляхом збільшення бази електронних адрес, на які відбувається розсилка газети.

Тепер докладніше.

Ми працюємо методом "великих чисел", іншими словами, шляхом перебору великих мас людей. Цей метод абсолютно універсальний і дає результат в будь-якій сфері. Кожного дня, без вихідних, члени команди починають нові діалоги щодо знайомства з Поступом і нашою ідеологією ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА з абсолютно не знайомими людьми з України. Ми працюємо в соцмережі "Фейсбук". Також одночасно відбувається робота з доведення всіх "відкритих" діалогів до логічного завершення. Логічним завершенням є два варіанти - або людина вступає в "Поступ", або не вступає, і ми з нею припиняємо роботу. Варто зазначити, що ті, хто відмовився дуже часто залишаються в нашому інформаційному полі, отримуючи поступівську газету "Громадянська республіка" через електронну розсилку на власний e-mail, тобто стають просто зовнішніми спостерігачами.

            Є вже певна статистика роботи команди. Однозначно вступає в організацію "ПОСТУП" один із тисячі з тих, з ким ми починаємо роботу. Тобто, щоб одна людина вступила в "ПОСТУП", нам треба розпочати і завершити до кінця роботу з 1000 людей.

            Багато це чи мало? Складно сказати. Враховуючи наші серйозні вимоги до членів організації, то це нормально. ПОСТУПу потрібен сьогодні лише один з тисячі, всі інші просто не підходять, зважаючи на поставлені завдання. Всі кандидати на вступ в "ПОСТУП" проходять багатоступеневий фільтр, і тому якість того, хто пройшов всі етапи, дуже висока в порівнянні з "пересічним" українцем, а значить "ПОСТУП" зростає якісно, що згодом дасть і кількість.

            Звичайно, якщо буде працювати команда з 12 чоловік, то щоб "ПОСТУП" досяг чисельності  в одну тисячу членів організації, то нам знадобиться років двадцять. Ми це чудово розуміємо і тому постійно працюємо над збільшенням команди, залучаючи до роботи все більше членів організації. Вже підраховано, якщо нас буде працювати команда в сто чоловік, то вже через три роки членів організації "ПОСТУП" буде 1000, тобто ми перейдемо на другий рівень розвитку "політичний" (дивись докладно Доктрина "Громадянська республіка").

            Пам'ятаєте - "КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ". Так от, саме від діяльності кадрового напрямку залежить, чи буде наша мета реалізована в життя, чи так і залишиться лише на папері. Нам потрібні люди!!! Без людей не буде потужної пропаганди, без людей не буде своєї команди реформаторів, без людей не буде нічого, а значить не буде і України.

            Отримавши з часом якісну і багаточисельну команду, ми отримаємо ту ідеологічну силу, яка змінить Україну, яка ліквідує демократичну форму правління, яка встановить Громадянську республіку, яка побудує ВЕЛИКУ УКРАЇНУ.

            Ми вже працюємо. Запрошуємо приєднуватись до команди "ПОСТУП".