Демократію визначають як набір ідей і принципів, що стосуються свободи. Демократія — це політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. Отже, управління державою, згідно демократичної системи правління, здійснюється народом, безпосередньо (пряма демократія) або опосередковано через обраних представників (представницька демократія). Тобто, представники народу, що фактично становляться владою, повинні проводити в життя ідеї і принципи свободи того народу, яким вони представлені.

Тому, для будь-якої держави є найважливішим наявність такої системи правління державою, при якій влада була б зобов'язана гарантувати свободу народу і справедливо реалізувати його права.

На жаль, демократія, яка пропагує справедливість, насправді сама цю справедливість і знищує, породжує безвідповідальність. Саме безвідповідальність невілює рівень соціальної корисності і активності особистості в суспільстві. При демократії всі рівні: і наркоман, і вбивця, і вчений, і будь-який сумлінний громадянин. Всі мають право обирати владу та вибирають її шляхом таємного голосування, тобто, не несуть ніякої відповідальності за свій вибір. Відповідно, обранці в органах влади також не несуть відповідальністї перед виборцями. Така система влади сприяє зловживанням, породжуює олігархію, що ігнорує, по суті, права і свободи народу. Тому, «Поступ» категорично проти демократії, але не проти демократичних цінностей, прав и свобод.

«Поступ» проти демократичної форми правління!

«Поступ» ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!