Українська держава зараз переживає дуже непевний час: криза влади, тотальна корупція, війна на сході,  розгубленість і зневіра українського суспільства. Московщина вперто тримає Україну в сфері свого впливу за  допомогою колабораціоністів ОРДЛО, також за сприяння клептократичного режиму Порошенка. Не менше  проблем у нашої країни на заході: Угорщина і Румунія через новоприйнятий Верховною Радою закон про освіту  завуальовано висунули нашій країні територіальні претензії, аби при нагоді відірвати від України Закарпаття,  північну Буковину й південну Бесарабію.

А "брати" поляки, "адвокати" України, прагнуть перевершити усіх: сейм прийняв антибандерівський закон, також закон про кримінальну відповідальність за заперечення  "волинської різанини". Фактично всі українські патріоти, що боролись за незалежність, прирівнюються до  нацистських злочинців. Також продовжуються спекуляції навколо подій на Волині, під час Другої світової  війни. Варшавським політиканам байдуже, що Волинська трагедія була трагедією обох народів. Що цьому  конфлікту сприяла вся передвоєнна політика Речі Посполитої, що спровокували конфлікт гітлерівські і  московські окупанти. Але польський сейм "призначив" винуватцями українців, переслідуючи далекосяжні  плани. Йде брудне загравання з шовіністично налаштованим польським електоратом, щоби принизити, ще  більше закабалити українських заробітчан, привити українцям почуття "провини", нейтралізувати національну  самосвідомість. Щоб громадяни України не мали змоги створити в Польщі організації й об'єднання для захисту своїх громадянських і трудових прав. Адже, навіть, польські аналітики зазначають, що зростання польської  економіки йде за рахунок притоку робочої сили з України. Тому й Варшава намагається всіма способами  забезпечити себе від зростаючої ролі українського фактору. Також за нестабільної ситуації в Україні ці закони  можуть бути використані для історичного обгрунтування окупації Волині і Галичини. Адже на протязі століть  політика польської держави по відношенню до України не змінювалась. За слушної нагоди східні і західні  окупанти ділили між собою українські землі.

Тому українському народові потрібно назавжди відкинути всілякі ілюзії на рахунок "братів", "адвокатів", всяких  "договорів", "гарантій". Потрібно побудувати СИЛЬНУ країну! В першу чергу, потужну економічно. А в другу чергу — потужну у військовому плані. Без розвитку економіки побудувати потужну армію принципово неможливо. А для того, щоб побудувати потужну країну, потрібно змінити лад. Прибрати олігархію. Тому висновок простий. Громадянам необхідно взяти контроль над країною, відсторонити олігархів від влади. Механізм для цього є — всім відповідальним громадянам об'єднатись у потужну громадянську силу та встановити новий порядок — порядок Громадянської республіки!